کد خبر: 1029
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۴
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
لاستیک

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: کمیته های راهبردی تا هفته آینده ابلاغ می شود، مسئله مشکلات لاستیک و بیمه های تکمیلی تامین اجتماعی نیز به زودی تصمیم گیری می شود و تصمیمات بیمه متناسب با تصمیمات مجلس اتخاذ می شود.

به گزارش پیام خبر، مهران قربانی، در نشست مدیران انجمن های شرکت ها و رانندگان استان فارس با بیان اینکه منافع ملی در اولویت برنامه های من قرار دارد، گفت: منافع وزارت راه و شهرسازی، به ویژه حمل و نقل جاده ای در راستای منافع ملی قرار دارد و برنامه ریزی ها در این راستا قرار دارد.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با تاکید بر استفاده تجربه دیگران، بیان کرد: قوانین و تصمیمات بر اساس مقتضیات زمان گرفته شده و ممکن است بر اثر زمان امروز نارضایتی ها نسبت به آن وجود داشته باشد و این یک موضوع طبیعی است که با طی مراحل رشد هر برنامه نیازمند تغییراتی است.

وی با بیان اینکه زمان سبب اصلاح خیلی از امور می شود، افزود: مسائل نسبی است و به تمام نقطه نظرات احترام گذاشته و در مورد سیاست های پیشین سخت گیری نکرده و در صورت نیاز اصلاح می کنیم.

قربانی با بیان اینکه باید ایده ها را باید با افراد باتجربه به مشورت بگذارم تا به یک سیاست جدید برسم، خاطرنشان کرد: در وضعیت کنونی فرصت ها و چالش هایی وجود دارد که باید با همکاری کل خانواده حمل و نقل به یک معماری صحیح رسید.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تاکید کرد: باید فناوری منطبق با ریشه های اجتماعی را استفاده کرد و ممکن است فناوری پیشرفته مناسب جامعه کنونی ما نباشد.

وی با اشاره به برخی از مشکلات شرکت های هوشمند، اظهار کرد: در صورت عدم مدیریت صحیح دچار چالش های بزرگی می شویم، نمی توان به جنگ تکنولوژی رفت، اما باید استفاده از ظرفیت ها می توان به یک تعادل رسید.

قربانی با تاکید بر فعالیت فراجناحی و پرهیز از سیاست کاری و ذی نفع بودن، گفت: باید عوامل و عناصر فرآیند حمل و نقل رو با صداقت و شفافیت کامل برنامه ریزی کرد و پیش برد.

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با اشاره به لزوم بازدید و ایجاد ارتباط با استان ها، بیان کرد: در مقطع ویژه ای از شرایط اجتماعی و اقتصادی هستیم، به خاطر منافع ملی و مردمی باید گذشت و همراهی ملی بیشتری داشت، نباید انتظار تغییرات و بهیودهای آنچنانی داشت.

وی اظهار کرد: سعی می کنم در کوتاه مدت ابعاد مختلف موضوع را بسنجم و مناسب ترین راهکار را ارائه دهم تا به بهره برداری حداکثری برسیم، تن کیلومتر زوایای مختلفی دارد و با احصاء گسترش کشوری زوایای آن مشخص می شود و در صورت رشد متغییرهای اقتصادی، قیمت حمل و نقل نیز افزایش می یابد.

قربانی با بیان اینکه هر برنامه ای مانند داروها عوارض جانبی نیز دارد، گفت، تن کیلومتر کار بزرگی بود که انجام شد که شاید به خوبی بیان نشده و ایجاد شائبه کرده است، همچنین نیز بحث سیمان نیز به زودی در کل کشور حل می شود.

وی خبر داد: کمیته های راهبردی تا هفته آینده ابلاغ می شود، مسئله مشکلات لاستیک و بیمه های تکمیلی تامین اجتماعی نیز به زودی تصمیم گیری می شود و تصمیمات بیمه متناسب با تصمیمات مجلس اتخاذ می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل