کد خبر: 1034
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۲
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
نشست خبری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس در جمع اصحاب رسانه

معاون مالی اقتصادی شهرداری شیراز گفت: در شهریورماه امسال شاهد رشد بیش از ۱۱ درصد در بخش مسکن و طی ۶ ماه اول سال شاهد افزایش ۳۴ درصدی قیمت مسکن به دلیل افزایش نرخ زمین و سایر مسائل تاثیرگذار بر قیمت مسکن بوده ایم.

به گزارش پیام خبر، محمد هادی هاشم پور، در اجلاس سراسر انبوه سازان مسکن و ساختمان کشور در هتل همابا بیان اینکه صنعت ساختمان یکی از محرک های اصلی اقتصاد کشور است و هر تغییری در این بازار بر دیگر بخش ها تأثیر دارد، گفت: بازار ساختمان تحت تاثیر تغییرات کلیدی اقتصاد کشور است و افزایش قیمت مسکن و افزایش معاملات بسترهای انگیزشی در سرمایه گذاران بخش مسکن است.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز افزود: در شهریورماه امسال شاهد رشد بیش از 11 درصد در بخش مسکن و طی 6 ماه اول سال شاهد افزایش 34 درصدی قیمت مسکن به دلیل افزایش نرخ زمین و سایر مسائل تاثیرگذار بر قیمت مسکن بوده ایم.

وی با اشاره به لزوم اعتمادسازی در بین جامعه انبود سازان، خاطرنشان کرد: هدف برگزاری این اجلاس ایجاد محرک امید و اعتماد به شهروندان و انبوه سازان و تغییر نگاه مجموعه شهرداری به انبوه سازان به عنوان شرکای استراتژیک و شناسایی ظرفیت ها و نیازهای جدید جامعه و احصاء توانمندی ها و توجه به سایر روشهای سرمایه گذاری و غیره است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل