کد خبر: 1049
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۵
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
علیرضا زینلی

مدیر حج و زیارت فارس با اشاره با راه اندازی مججد پزواز های شیراز نجف، گفت: روزانه ۲ کاروان زمینی و هفته ای یک پرواز چهار کاروانه از کاروان های ارزان قیمت طرح «ابرار» در حال اعزام هستند.

به گزارش پیام خبر، علیرضا زینلی، با بیان اینکه حج و زیارت ارتباط مستقیم با مردم دارد، گفت: پروازهای شیراز نجف بعد از یک وقفه کوتاهی دوباره راه اندازی شد و به میمنت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پرواز شیراز نجف راه اندازی شد، اولین پرواز از ۱۴ بهمن روزهای یکشنبه حرکت می کند و در صورت افزایش متقاضی، نیاز و ظرفیت های استان، این پروازها افزاش می یابد.

مدیر حج و زیارت فارس افزود: طرح «ابرار» تحت عنوان کارنامه های ارزان قیمت درحال انجام است و قیمت ها از ۱۷ میلیون ریال تا ۲۱ میلیون ریال متفاوت است، روزانه بین یک تا ۲ کاروان به صورت زمینی در حال اعزام است.

وی افزود: در طرح «ابرار» هفته ای یک پرواز چهار کاروانه شامل ۱۶۰ نفر به عتبات اعزام می شوند و مابقی به صورت زمینی هر کاروان ۴۰ نفر اعزام می شوند.

زینلی با اشاره به نزدیک شدن به تعیطلات نوروزی، بیان کرد: در راستای تسهیل امور زائران سایت atabat.haj.ir مردم می توانند از صبح روز شنبه ۶ بهمن تا ۱۲ بهمن با مراجعه به سایت پیش ثبت انجام دهند و در صورت مشکل در سایت می توانند با مراجعه به دفاتر و شرکت های مجوزدار پیش ثبت نام را انجام دهند.

مدیر حج و زیارت فارس خاطرنشان کرد: اعزام های نوروزی از ۲۴ اسفند امسال تا هشت فروردین ۹۸ ادامه دارد و اعزام ها به صورت روزانه انجام می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل