کد خبر: 1054
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۹
  • خبرنگار: علی شکوفه
  • چاپ
احمد صالح نژاد رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد

رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد با بیان اینکه بیش از ۱۲۰ برنامه همزمان با ایام دهه فجر در مشهد برگزار می شود، گفت:۲ هزارو ۸۰۰ باشگاه ورزشی در مشهد فعالیت می کنند.

به گزارش پیام خبر، احمد صالح نژاد در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه اداره ورزش و جوانان مشهد باید از تمامی ظرفیت های خود استفاده کند، گفت: اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از آخرین ادارات ورزشی تشکیل شده در کشور است، پس از آن به مرور زمان اداره شهرستان‌ها تشکیل شده و هیئت‌های ورزشی نیز شکل گرفت، البته هیئت‌های ورزشی خراسان رضوی نیز مانند اداره کل ورزش و جوانان استان جزو آخرین هیئت‌های تشکیل شده بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد اظهارداشت: با این حال تاکنون پیشرفت بسیاری را شاهد بودیم و از تمامی ظرفیت‌های آن به بهترین نحو استفاده می‌شود، هنوز برای برخی از ورزش‌ها، هیئت ورزشی تشکیل نشده، وزارت ورزش و جوانان برای مشهد پست کارشناسی شده‌ای پیش بینی کرده اما این استان بودجه کافی ندارد.

وی بیان کرد: فعالیت‌ها به صورت مداوم انجام می‌شود اما نیرو و بودجه مناسبی در اختیار نیست، در هر حال باید مشکلات ورزشکاران را کاهش دهیم، جمعیت بسیاری از خراسان رضوی در ورزش‌های مختلف فعالیت دارند، در برخی مناطق حتی دورافتاده برخی از سرمایه‌گذاران سالن ورزشی راه‌اندازی کردند اما هنوز مشکلات متعددی وجود دارد.

صالح نژاد گفت: باید به صورت کامل‌تری به مشکلات رسیدگی شود، در غیر این صورت آسیب‌های خطرناکی به جامعه وارد می‌شود، باید روسای شهرستان‌ها بیشتر بر ورزشکاران تمرکز کنند، بخش مرکزی خراسان رضوی، بزرگترین بخش ایران است و دو بخش احمدآباد و رضویه زیر مجموعه مشهد هستند اما فریمان نماینده این بخش‌ها است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل