کد خبر: 1057
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۸
  • خبرنگار: علی شکوفه
  • چاپ
باشگاه ورزشی بانوان

مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان مشهد گفت: در مشهد ۱۶۸ باشگاه ورزشی مخصوص بانوان، ۷۸ باشگاه مشترک بانوان و آقایان و ۶ باشگاه هم ویژه کودکان داریم که در مجموع ۹۰ هزار نفر از این باشگاهها استفاده می کنند.

به گزارش پیام خبر، سمیرا دانایی در نشست خبری با اصحاب رسانه با تاکید بر اینکه یکی از اولویت های ما در حوزه بانوان پرداختن به ورزش های همگانی است چرا که توجه به این نوع ورزش باعث کاهش بیماری ها و فراهم کردن بستری برای ورزش های قهرمانی می شود، گفت:از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۸ جشنواره، ۵ مسابقه و ۶ همایش پیاده روزی مخصوص بانوان داشته ایم.

مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان مشهد اظهارداشت:از ابتدای سال جاری تا کنون ۷۸ برنامه برای بانوان داشته ایم که ۲۴ هزارو ۲۶۰ نفر از بانوان از این برنامه ها بهره مند شدند که ۱۴ برنامه مختص بانوان و ۶۴ برنامه هم خانوادگی بوده است.

دانایی با بیان اینکه ۵۲ برنامه در رشته های والیبال، دو و میداین، ووشو، تکواندو، ژیمناستیک، تیروکمان، کراس فیت، دارت و آمادگی جسمانی داشته ایم که ۲ هزار و ۵۰۰ خانم شرکت کرده اند، افزود:در سال جاری مشهد ۱۶ رویداد ورزشی را میزبانی کرده است.

وی با بیان اینکه ۱۸۰ خانم در مشهد وجود دارد که در سطح ورزش حرفه ای فعالیت می کنند، گفت: از ابتدی سال جاری تا کنون ۸۲ کلاس آموزشی در رشته های داوری، مربیگری، کارگاههای آموزشی برگزار کرده ایم که ۲ هزار و ۶۰۰ نفر از آنها بهره مند شدند.

مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان مشهد با اشاره به اینکه ۳۴ ورزشکار عضو ثابت تیم های ملی در مشهد داریم، ادامه داد:در مشهد ۱۶۸ باشگاه ورزشی مخصوص بانوان، ۷۸ باشگاه مشترک بانوان و آقایان و ۶ باشگاه هم ویژه کودکان داریم که در مجموع ۹۰ هزار نفر از این باشگاهها استفاده می کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل