کد خبر: 1059
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
سالن ورزشی

مدیر تربیت بدنی و تفریحات سالم سازمان فرهنگی شهرداری شیراز گفت: هفتمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری شیراز در ۱۳ رشته ورزشی برای آقایان و در ۸ رشته ورزشی برای بانوان از روز شنبه ۱۳ بهمن ماه همزمان با آغاز دهه فجر برگزار می شود.

به گزارش پیام خبر، یحیی زارع، امروز (یکشنبه 7 بهمن) در جمع خبرنگاران از برگزاری هفتمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری شیراز خبر داد و گفت: این مسابقات همزمان با آغاز دهه فجر امسال در شیراز برگزار می شود.

مدیر تربیت بدنی و تفریحات سالم سازمان فرهنگی شهرداری شیراز با تاکید بر اینکه ترویج ورزش میان کارکنان ادارات به طور حتم موجب شتاب بخشی به امور اداری از سوی پرسنل می شود، خاطرنشان کرد: مسئولان اداره ها و دستگاه های اجرایی به موضوع نشاط، شادابی و سلامت جسمانی پرسنل توجه ویژه ای داشته باشند و ورزش کارکنان را جدی بگیرند.

وی با بیان اینکه ورزش همگانی یکی از ملاک های توسعه به شمار می رود، اظهار کرد: ورزش کارکنان باید از سوی اداره ها مورد توجه باشد تا پرسنل و کارمندان تندرست و شاداب و از بیماری ها در امان باشند.

زارع با بیان اینکه برای داشتن جامعه سالم باید ورزش همگانی را نهادینه کرد، متذکر شد: ورزش کارمندی در راستای ورزش همگانی است که موجب ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری پرسنل اداره ها می شود و هزینه در ورزش، سرمایه گذاری بلندمدت است.

مدیر تربیت بدنی و تفریحات سالم سازمان فرهنگی شهرداری شیراز برگزاری المپیادهای ورزشی کارکنان شهرداری شیراز را در همین راستا عنوان کرد و افزود: مسابقات در 13 رشته ورزشی برای آقایان و در هشت رشته ورزشی برای بانوان از روز شنبه 13 بهمن ماه همزمان با آغاز دهه فجر برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه بیش از 2 هزار نفر از کارکنان شهرداری شیراز در این دوره از مسابقات شرکت می کنند، عنوان کرد: مراسم قرعه کشی هفتمین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری انجام شده است و شرکت کنندگان در رشته های مورد نظر خود در سالن های ورزشی شهرداری شیراز به رقابت خواهند پرداخت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل