کد خبر: 1061
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
ریل - راه آهن

تاخیر قطار شیراز - تهران باعث شد تا میلاد امیری نژاد، از فعالان رسانه ای فارس، دل نوشته ای بنویسد.

به گزارش پیام خبر، تاخیر قطار شیراز - تهران باعث شد تا میلاد امیری نژاد، از فعالان رسانه ای فارس، دل نوشته ای بنویسد:

روسای قطار و راه آهن از اهمیت اطلاع رسانی ناآگاهند یا غافل؟

تصمیم گرفتیم برای هماهنگی برنامه ای  از طریق قطار نور به تهران برویم و به جهت اینکه بتوانیم از ساعت های اداری در پایتخت بهره مند شویم در تهیه بلیط دقت کردیم که ابتدای صبح به مرکز کشور برسیم به همین امید بلیط قطار نور (شیراز - تهران) ساعت ۱۵:۳۰ حرکت از شیراز و ۶:۳۰ مقصد تهران گرفتیم.

خلاصه و مفید بگویم قطار این مسیر در حدودساعت  ۱۷:۱۵ متوقف شد و همه مسافران برا این باور بودیم که در ایستگاه بین راه ایستاده ایم.

پس از طولانی شدن زمان توقف غریب به دوساعت و نیم و کلی پرس جو از همسفران و خدمه و ..... و به طور خیلی اتفاقی و غیر رسمی متوجه شدیم که دیزل قطار مشکل دارد و منتظر رسیدن امداد و یا رفع مشکل هستند.

به واگن های دیگر سرزدم و در کمال خرسندی  متوجه شدم رئیس محترم قطار در رستوران قطار نشسته و مشغول گپ خودمانی با دوستان هستند و خوشحال شدم .

خوشحالی من بخاطر این بود که رئیس محترم قطار خونسری کامل خود را حفظ کردند و نارحت شدم که چرا ایشان حتی مسافران را قابل نداستند، اطلاع رسانی کنند و بگویند مشکل چیست ؛ این الفبای حقوق مسافران است که  متاسفانه نادیده گرفته شد.

امروز صبح در واگن همجوار شنیدم عزیز دانشجویی با ابراز ناراحتی اعلام میکرد  با دانشگاه تهران برای ساعت ۹ هماهنگ کرده بوده و به مقصد نمی‌رسد ؛  و یا خود ما که با مشکلات بسیار زیاد  برای ساعت ۹ و نیم با یکی از مسئولین کشور  به مشقت جلسه تنظیم کرده بودیم و عزیز دیگری  که برای کمیسیون پزشکی میرفتند و یا کاسبی که برای خرید می آمدند و......

و امثال این برنامه ها  که عموما یا کنسل شد و یا در بهترین شرایط به زمان دیگری موکول شد! 

اگر رئیس محترم قطار از اهمیت #اطلاع_رسانی آگاه بودو غفلت نمیکرد  و در حد چند ثانیه زمان تاخیر احتمالی را به مسافران  اطلاع رسانی کرده بودند این چنین نبود و همه مسافران تدبیر کار خویش می کردند،  ساعت ۸:۴۵ صبح همچنان در قطار نور شرکت رجا ...

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل