کد خبر: 1073
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۵
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
بازدید وزیر ورزش و جوانان از سالن ورزشی حسینی الهاشمی

فرماندار فراشبند گفت: پروژه هایی را افتتاح می کنیم که به صورت صد در صد به اتمام رسیده باشند و نمی پذیریم پروژه ای افتتاح شود ولی قابل بهره برداری نباشد.

به گزارش پیام خبر، صادق فروغی، در جلسه شورای اداری شهرستان با حضوران مدیران و مسئولان این شهرستان با بیان اینکه گرامیداشت دهه مبارک فجر پاسداری از خون بیش از 6 هزار شهید انقلاب است، گفت: شهرداران، شوراها و روسای ادارات باید در راستای فضاسازی شهری و آذین بندی بلوارها و خیابان ها به گونه ای عمل کنند که در شان این شهدای والامقام باشد.

فرماندار فراشبند با تأکید بر اینکه دهه فجر امسال را باید از دیگر سال های گذشته متمایز سازیم و برنامه ها را دقیق تر و با حساسیت بیشتری برگزار کنیم، اظهار کرد: باید به دشمنان انقلاب ثابت کنیم مثل روز اول پای نظام و انقلاب ایستاده ایم و خدمتگزار مردم هستیم.

وی متذکر شد: پروژه هایی را افتتاح می کنیم که به صورت صد در صد به اتمام رسیده باشند و نمی پذیریم پروژه ای افتتاح شود ولی قابل بهره برداری نباشد، شایسته نیست که فرمانداری اعتباری را برای پروژه ای اختصاص دهد ولی در اجرای آن آنچنان که باید و شاید حساسیت به خرج داده نشود.

فروغی با بیان این که نگهداری و استفاده از اموال بیت المال مسئولیتی بسیار سنگین و حساس است، عنوان کرد: تردد ماشین های اداری در سطح شهر در ساعات غیر اداری صرفا باید با برگ ماموریت صورت پذیرد که با توجه به پیگیری های به عمل آمده با همکاری نیرو های انتظامی شدیدا با این موضوع برخورد خواهیم کرد.

فرماندار فراشبند افزود: افتتاحیه های شهر فراشبند، بخش مرکزی و دهرم به مدت سه روز، نواختن زنگ انقلاب در مدارس در روز 13 بهمن ماه، دیدار با خانواده شهدا،ایثارگران و جانبازان، غبارروبی و عطر افشانی قبور شهدا، اعزام راهیان نور و برگزاری مسابقات ورزشی از جمله برنامه های دهه فجر در شهرستان فراشبند است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل