کد خبر: 1149
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۸
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
نشست خبری و فرش قرمز فیلم «مسخره باز»

یک کارشناس دانشگاه شیراز، هدف از برگزاری بازارچه دانشجویی را ترویج موضوع کارآفرینی در دانشگاه و بین دانشجویان عنوان کرد و گفت: در سال 98 با تکیه بر همین اهداف جشنواره ملی فیلم «امید» در دانشگاه ها برگزار می شود.

به گزارش پیام خبر، بیژن کیا امروز در جمع خبرنگاران با موضوع راه اندازی نخستین بازارچه کارآفرینی دانشجویی با اشاره به اهداف اصلی برگزاری این بازارچه گفت: وزارت علوم این برنامه ها را با هدف ترویج فعالیت های اخلاق مدار و انسان دوستانه و ایجاد نشاط برنامه ریزی می کند.

کارشناس معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه شیراز خبر داد: در سال 98 با تکیه بر همین اهداف جشنواره ملی فیلم «امید» در دانشگاه ها برگزار می شود.

وی با اشاره به تشکیل کمیته داوری بازارچه در راستای نزدیک شدن به اخلاق و خلاقیت، عنوان کرد: در حقیقت ما با اجرای این برنامه توانستیم با بخش مولد دانشجویی ارتباط برقرار کنیم و کیفیت کارها و تولیدات توسط کارشناسان صنایع دستی و دانشگاه هنر برری می شود.

کیا با بیان اینکه علاوه بر داوری مستقیم از این کارشناسان مشاوره هم دریافت کردیم، اظهار کرد: هدف ما از انجام این طرح تاثیر بر سبک زندگی ها بود، مثلا باتوجه به بحران آب در استان در حوزه کشاورزی و گل و گیاه به سمت گیاهان تراریوم ها رفتیم تا علاوه بر زیبایی در مصرف آب صرفه جویی شود و یک اصلاح دیدگاه به فصای سبز محیطی نیز انجام شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل