کد خبر: 1156
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
صادق رضایی، بازیکن فوتبال تیم فجر شهید سپاسی

بازیکن تیم فجر سپاسی شیراز گفت: کارشناس فوتبال نیستم اما به عنوان یک بازیکن اظهار نظر می کنم که متاسفانه فوتبال فارس روزهای خوبی را سپری نمی‌کند.

به گزارش پیام خبر، صادق رضایی، بازیکن فوتبال تیم فجر شهید سپاسی با اشاره به اینکه فوتبال فارس روزهای خوبی رو سپری نمی‌کند، گفت: متولد سال 70 هستم و فوتبال را به شکل حرفه ای از ١٣ سالگی آغاز کرده ام.

وی افزود: تا کنون در تیم های پرسپولیس تهران، پاس تهران، استیل اذین تهران، پرسپولیس شیراز، برق شیراز در رده های پایه و در تیم بزرگسال بهمن شیراز ٢ سال، برق نوین شیراز ٢ سال ، نیم فصل قشقایی شیراز، نیم فصل داماش گیلان و در حال حاضر در تیم فوتبال فجر شهید سپاسی بازی می کنم.

این بازیکن فوتبال با تاکید بر اینکه اگر فوتبال بازی نمی کردم در رشته معماری ادامه  تحصیل می‌دادم، در خصوص وضعیت فوتبال فارس عنوان کرد: کارشناس فوتبال نیستم اما به عنوان یک بازیکن  اظهار نظر می کنم که متاسفانه  فوتبال فارس روزهای خوبی را سپری نمی‌کند.

رضایی اظهارداشت: در این استان کارشناسان و اساتید داری دانش  و علم در زمینه فوتبال  داریم که با بکار گیری نظرات آنها و نظارت دقیق و تجهیز کردن مدارس و آکادمی های فوتبال و بستر سازی مناسب و کمک فنی و پشتیبانی شهرستان ها و جذب حامی مالی قطعا حال و روز فوتبال ما بهتر خواهد شد و دوباره استان به روزهای پر فروغ خود بر خواهد گشت و با کمک مسولین حسرت 6 ساله تماشاچیان مشتاق و عزیز برای دیدن یک بازی لیگ برتری پایان دهیم.

وی اضافه کرد: هر فورواردی می تواند علی دایی را الگو خودش قرار دهد زیرا سال هایی سال در تیم ملی توپ زدند و افتخار افرینی کردند و آقای گل جهان شده است و موفقیت های خود در فوتبال را پدر و مادر می دانم و آنان نقش اساسی را در تمام موفقیت ها دارند، من در فوتبال آقایان کوروش حسینی پناه، جلیل دوران، اصغر اکبری، وحید رضایی که 6 سال شاگرد ایشان بودم و مدیر عامل باشگاه فجر شهید سپاسی حاج رسول فلاح و عباس زارع سرپرست تیم تشکر و از حاج داوود مهابادی، اسماعیل زارع، سعید غلامزاده و امین زارع هم تقدیر می کنم که امیدواریم با همکاری آنها به لیگ برتر صعود کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل