کد خبر: 1266
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
تلویزیون

معاون برنامه ریزی صدا و سیما مرکز فارس گفت: در حوزه صدا و سیما مرکز فارس ۲۵ ویژه برنامه تعطیلات نوروز در ۲۶۰ قسمت به مدت زمان ۱۸ هزار و ۵۴۵ دقیقه پخش خواهد شد.

به گزارش پیام خبر، سید محمدحسن نبوی زاده در نشست خبری اعلام ویژه برنامه های نوروزی شبکه فارس با اشاره برنامه ریزی های گسترده دهه فجر، گفت: بعد از پایان برنامه دهه فجر برنامه ریزی های ایام نوروز با اهداف کلانی مانند نشاط آفرینی و نگاه خوشبینانه به آینده مبتنی بر واقعیت ها، ترویج آداب رسوم بومی، معرفی جاذبه های گردشگری، زیارتی و سیاحتی و اطلاع رسانی و غیره شروع شد.

معاون برنامه ریزی صدا و سیما مرکز فارس با اشاره به طراحی کنداکتورهای جدید شبکه فارس، افزود: از فردا و پوشش اردوهای راهیان نور برنامه ها آغاز می شود و در ۲۶ اسفند همزمان با ولادت امام جواد (ع)، ۲۹ اسفند روز پدر و آغاز اعتکاف و همچنین ویژه برنامه تحویل سال ادامه می یابد.

وی خاطرنشان کرد: دوم فروردین، روز جمهوری اسلامی و مراسم سیزده بدر از دیگر برنامه ریزی های انجام شده با اهداف کلان پیش بینی شده است.

نبی راده با تأکید بر احیای سنت عیدی دادن با شعار «عیدی ارزان همراه با محبب» عنوان کرد: برنامه ها در فضای مجازی نیز با حضور چهره های شاخص استان اجرا می شود، علاوه بر فضای مجازی «رادیو نما» که صدای رادیو با تصاویر است نیز به نمایش عکس های پویش های مردمی می پردازد.

معاون برنامه ریزی صدا و سیما مرکز فارس با تاکید بر دغدغه های اقتصادی مردم در این ایام اظهار کرد: در حوزه صدا ۱۳ برنامه جدید با ۱۰۴ قسمت و ۱۳ هزار و ۳۱۵ دقیقه شامل برنامه «بهار آمد»، »بهار نارنج»، «تحویل بهار»، «شاخه نبات»، «صدای پای بهار»، «شبچراغ»، «ایران را بگردیم«، «کوچه باغ نوروز»، «مسافران شلمچه»، «نمایش بلند» و غیره پخش می شود.

وی گفت: در حوزه سیما نیز ۱۲ برنامه جدید در ۱۵۶ قسمت با مدت پنج هزار و ۲۳۰ دقیقه، شامل «تحویل سال شاخه نبات»، «کاشانه مهر» با تغییرات همزمان در شبکه شما، «فارسی شو»، «گمپ گلا»، «می بی غش» (برای اولین بار) در مورد شخصیت حافظ و غیره پخش خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل