حیدر اسکندرپور، افتتاح فاز اول ایستگاه مترو «امام حسین (ع)»

شهردار شیراز با اشاره به اینمه تلاش داریم خط 2 مترو شیراز ظرف سه سال آینده به بهره برداری برسد، گفت: ایستگاه وکیل هفته دولت به بهره برداری می رسد.

به گزارش پیام خبر، حیدر اسکندرپور، در آیین اتمام فاز نخست حفاری مکانیزه و شروع فاز دوم حفاری مکانیزه (TBM خط 2 قطارشهری) گفت: مجموعه شهرداری و شورای پنجم تلاش دارد در صورت مساعد بودن وضعیت اقتصادی کشور خط 2 قطار شهری شیراز را طی سه سال آینده به بهره برداری برساند.

شهردار شیراز با تأکید بر ضرورت برنامه ریزی فشرده برای بهره برداری از خط 2 قطارشهری افزود: اقدامات یک سال اخیر مجموعه مدیریت شهری همچون افتتاح پیش از موعد مقرر ایستگاه متروی امام حسین (ع) و تقاطع سه سطحی شهدای کشن نشان داد که با تلاش مضاعف، برنامه ریزی دقیق و اولویت بندی می توان بهره برداری و تکمیل پروژه های عظیم شهری را سرعت بخشید.

وی بیان کرد: پیش بینی مدیران سازمان حمل و نقل ریلی و پیمانکار مربوطه، حاکی از اتمام حفاری خط 2 قطار شهری شیراز در 18 ماه آینده است، از مدیران قطار شهری شیراز خواست تا فرآیند پایان حفاری مکانیزه خط 2 قطارشهری را به کمتر از زمان برنامه ریزی شده کاهش دهند.

اسکندرپور با بیان اینکه تکمیل خط یک قطارشهری 17 سال به طول انجامیده است، خاطرنشان کرد: تلاش داریم با افتتاح ایستگاه وکیل در هفته دولت سال 98، خط یک قطارشهری شیراز به صورت کامل به بهره برداری برسد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل