کد خبر: 1268
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
نشست خبری استاندار فارس - یدالله رحمانی، معاون استانداری فارس

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس گفت: کالاها باید استانداردهای ملی و بین المللی محیط زیستی را داشته باشند، خدمات پس از فروش از حقوق مشتری است.

به گزارش پیام خبر، یدالله رحمانی، در هشتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس با بیان اینکه این جشنواره برای تجلیل از تولیدکنندگانی است که بیشترین موارد حقوق مصرف کننده را مدنظر قرار داشتند، گفت: حقوق مصرف کنندگان باید در تمام ابعاد کشور و همچنین در قوانین و مقررات مورد توجه قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار فارس افزود: مصرف کننده باید از صحت و سلامت کالا مطلع باشد چرا که کالای سالم، سلامت مردم را تضمین می کند، همچنین باید فرایندی تعریف شود که مصرف کننده در صورت وجود مشکل در کالا به محلی مراجعه و طرح شکایت کند.

وی با بیان اینکه مصرف کننده باید کالا را در شرایط رقابتی تهیه کند، متذکر شد: کالاها باید استانداردهای ملی و بین المللی محیط زیستی را داشته باشند، خدمات پس از فروش از حقوق مشتری است و مصرف کننده باید برای هر کالا ضمانت نامه ای را داشته باشد.

رحمانی  گفت: اخیرا دستورالعمل اجرایی برنامه تولید و اشتغال در حوزه صنعت و معدن ابلاغ و تفاهم نامه های آن منعقد و 200 هزار میلیارد ریال برای آن تسهیلات در نظر گرفته شده است که دولت هم 10 هزار میلیارد ریال یارانه برای آن در نظر گرفته است

معاون استاندار فارس با بیان اینکه طرح های نیمه تمام صنعت با پیشرفت حداقل 60 درصد شامل این طرح می شوند، افزود: نرخ سود در مناطق برخوردار 14 درصد و کمتر برخوردار 12 درصد است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل