کد خبر: 1269
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
اپلیکیشن - نرم افزار موبایل - تلفن همراه

معاون بازرسی و حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: اپلیکشن «حامی» تولید شده و در گوگل پلی وجود دارد که اطلاعات یک هزار واحد ثبت شده است و اگر واحدی ثبت نشده می تواند در این برنامه اطلاعات خود را ثبت کند.

به گزارش پیام خبر، محمد ابراهیم صداقت، در هشتمین جشنواره تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان فارس، با اشاره به آزاد بودن ثبت نام ها، گفت: در این دوره از جشنواره 128 واحد شامل 66 واحد تولیدی و 62 واحد خدماتی ثبت نام کردند.

معاون بازرسی و حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با بیان اینکه برای ارزیابی بهتر از تیرماه امسال استادان دانشگاه به جمع دبیرخانه اضافه شدند، افزود: از هفت شهریور تا پایان مهر ماه ثبت نام انجام و برای بازرستان 24 ساعت دوره آموزشی از دهم تا بیست و پنجم آبان برگزار شد.

وی بیان کرد: در این دوره از جشنواره تمام واحدها از دهم تا یازدهم آذر مورد ارزیابی قرار گرفت و از یک صد نمره، 20 نمره به امتیاز مردمی اختصاص داده شد و واحدهایی که کمتر از 70 گرفتند حذف شدند.

صداقت خاطرنشان کرد: از اول آذر تا دهم بهمن 120 جلسه 30 دقیقه برای مدیران واحدها برگزار شد و ارزیابی سوم شکل گرفت.

معاون بازرسی و حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس همچنین از ایجاد پنج موشن گرافی در مورد حقوق مصرف کنندگان خبر داد و گفت: اپلیکشن حامی تولید در گوگل پلی وجود دارد که اطلاعات یک هزار واحد ثبت شده است و اگر واحدی ثبت نشده می تواند در این برنامه ثبت کند.

وی افزود: در این دوره از جشنواره 88 واحد شامل 47 واحد تولیدی و 41 واحد خدماتی به عناوین برتر دست یافتند، در حوزه تولید 22 واحد تندیس طلایی، پنج واحد نقره ای و 6 واحد برنزی و 22 گواهینامه و در حوزه خدماتی 6 طلایی، چهار نقره ای و 9 برنزی و 22 واحد گواهینامه دریافت کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل