کد خبر: 1361
تاریخ انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۹
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
گردشگران نوروزی ۹۷ در تخت جمشید

مسئول اداره میراث فرهنگی شهرستان مرودشت با اشاره به برنامه ها و تمهیدات نوروزی انجام شده در مجموعه جهانی تخت جمشید، گفت: گردشگران از خدمات نوروزی در میراث جهانی تخت جمشید رضایت داشتند.

به گزارش پیام خبر، بهمن مردانی از  استقبال  گردشگران از نورزگاه مجموعه میراث جهانی تخت جمشید خبر داد و گفت:  تلاش شده است با ایجاد برنامه های شاد در نوروزگاه ،  فضای نشاط را برای گردشگران نوروزی فراهم کنیم.

دبیر ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان مرودشت  همچنین به خدمات دهی مطلوب دستگاه ها و ارگان های مختلف در این مجموعه جهانی اشاره کرد و افزود: خدمات رایگان در غرفه کودک، استقرار آبسرد کن در مسیر ورودی تخت جمشید و پخش مستند جاذبه های گردشگری مرودشت برای معرفی شهرستان در نظر گرفته شده است.

مسئول اداره میراث فرهنگی شهرستان مرودشت با اشاره به برنامه ها و تمهیدات نوروزی انجام شده در  مجموعه جهانی تخت جمشید، گفت: گردشگران از خدمات نوروزی در  میراث جهانی تخت جمشید رضایت داشتند.

مردانی ادامه داد: برای رفاه گردشگران و مسافران در بوستان پردیس مجموعه جهانی تخت جمشید، اتوبوس‌های رایگان برای جابه جایی مسافران  اختصاص داده شده است که این امر موجب رضایتمندی آنها شده است.

وی در پایان از مسافرین و گردشگران خواست تا با حفاظت از مجموعه میراث جهانی تخت جمشید و نقش رستم،  همکاری لازم با نیروهای میراث فرهنگی داشته باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل