کد خبر: 1695
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸
نمایشگاه صنایع دستی در شیراز

معاون صنایع دستی کشور از برپایی نمایشگاه دائمی صنایع دستی ایران در کشور اتریش خبر داد و گفت: نمایشگاه دائمی صنایع دستی ایران از شهریور ماه در وین آغاز به کار خواهد کرد.

به گزارش پیام خبر، پویا محمودیان، از برپایی نمایشگاه دائمی صنایع دستی ایران در کشور اتریش خبر داد و گفت:  نمایشگاه دائمی صنایع دستی ایران از شهریور ماه در وین آغاز به کار خواهد کرد.

معاون صنایع دستی کشور با اشاره به روند مذاکرات و پیگیری های انجام شده با گروه سرمایه گذار حوزه صنایع دستی اتریشی، گفت: حدود یک سال است که درخصوص برپایی نمایشگاه دائمی صنایع دستی و افتتاح موزه گالری صنایع دستی مذاکره و رایزنی انجام داده ایم.

وی با اشاره به ارسال اولین محموله از محصولات صنایع دستی خاتم کاری برای عرضه در نمایشگاه دائمی صنایع دستی وین، گفت: سایر محصولات صنایع دستی از جمله محصولات چوبی و دست بافت های داری نظیر گلیم نیز در مرحله بعدی به اتریش ارسال می شود.

معاون صنایع دستی کشور تصریح کرد: گروه سرمایه گذار اتریشی تا کنون به ارزش ۱۲ میلیون یورو صنایع دستی از هنرمندان ایرانی خریداری کرده و برای عرضه در نمایشگاه دائمی صنایع دستی به وین فرستاده است.

محمودیان با اشاره به افتتاح موزه گالری صنایع دستی ایران در یکی از کاخ های تاریخی وین، خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه و موزه صنایع دستی در اتریش زمینه ای فراهم می کند تا هنرمندان ایرانی و هنر ایرانی را در سطح جهانی معرفی شوند.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گفتگو و تحلیل

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.

 • تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  تبلور صبر در سیره موسی بن جعفر (ع)

  کظم غیظ و صبر در سیره موسی بن جعفر(ع) متبلور است، آن امام همانند پیامبر همنام خود در برابر فرعون زمانه مقاومت کرد و علی‌رغم همه شدائد با مبارزه با انحرافات اعتقادی، جریان تشیع را هدایت کرد.