کد خبر: 1712
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
افطار

رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه «حجت ابن الحسن العسکری (عج)» شیراز با اشاره به آغاز طرح «افطار ۱۲» در شیراز، گفت: در این طرح بیش از ۲۰۰ هزار افطاری توزیع می شود.

به گزارش پیام خبر، مهدی محلاتی، با اشاره به اینکه طرح «افطار ۱۲» با هدف حمایت از محرومین در شیراز کلید خورد، گفت: در این طرح بیش از ۲۰۰ هزار افطاری توزیع می شود که بزرگترین طرح محرومیت زدایی کشور محسوب می شود.

رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه «حجت ابن الحسن العسکری (عج)» شیراز با اشاره به اینکه این طرح دوازدهمین سال اجرای خود را می گذراند، اظهارداشت: در این طرح شامل سه بخش است که افراد خیر بر اساس توان خود می توانند در آن سهیم شوند.

وی افزود: بخش «سلمان (س)»، بخش «امیرالمومنین (ع)» و بخش «پیامبر اعظم (ص)» که افراد خیر می توانند به ترتیب با اهدا ۵۰۰، ۶۰۰ و ۷۰۰ هزار ریال به چهار، ۶ و هشت خانواده نیازمند افطار دهند.

محلاتی با اشاره به اینکه اقلام خوراکی به شکل خشکه خریداری شده و بین خانواده های نیازمند توزیع می شود، اضافه کرد: افراد خیراندیش می توانند تا قبل از پایان ماه مبارک رمضان با مراجعه به یکی از ۲ شعبه این موسسه و یا تماس با شماره های ۳۲۲۵۹۶۰۰ و ۳۲۲۷۹۶۰۰ (۷ خط) در این طرح ثبت نام کنند و یا وجه مورد نظر خود را به شماره حساب سیبا بانک ملی ۰۱۰۵۵۱۷۰۹۹۰۰۴ و یا شماره کارت بانک ملی ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۰۲۶۷۹ به نام موسسه خیریه واریز کنند.

وی اظهارداشت: دفتر شماره یک این موسسه در شیراز – خیابان نرگس (پشت کارخانه روغن نباتی) - خیابان مهاجر - کوچه یک و دفتر شماره ۲ این موسسه در شیراز - خیابان عبیرآمیز - نبش کوچه یک - پلاک ۱۷ واقع شده است.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل