کد خبر: 1921
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
هائیتی پس از طوفان

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: قسمت هایی از کشورمان شاهد بارش باران ، رعد و برق ، وزش باد شدید خواهد بود.

به گزارش پیام خبر، احد وظیفه گفت: بعدازظهر چهارشنبه  22 خرداد و اوایل شب در برخی نقاط استان های شمال غرب، سواحل غربی خزر، دامنه های زاگرس مرکزی و دامنه های البرز غربی و مرکزی رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع و سازمان هواشناسی کشور افزود: از روز پنجشنبه تا یکشنبه نیز در برخی نقاط استان های واقع در نوار شمالی، در ساعات بعدازظهر رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد رخ می دهد.

وی خاطرنشان کرد: امروز در شرق کشور به ویژه منطقه زابل و از بعدازظهر چهارشنبه و روز پنجشنبه در جنوب غرب کشور در استان خوزستان در بعضی ساعات وزش باد شدید همراه با گرد و خاک پیش بینی می شود.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور افزود: با توجه به وزش باد شمالی غربی به نسبت شدید، از چهارشنبه تا شنبه نواحی شمالی و مرکز خلیج فارس مواج خواهد بود، ارتفاع موج در این مدت بین یک تا یک و نیم در این مناطق برآورد می شود.

وظیفه درباره وضعیت هوای تهران نیز گفت: آسمان تهران امشب صاف تا کمی ابری پیش بینی می شود و دمای هوا در گرم تریم زمان 34 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه آسمان تهران روز پنجشنبه صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد پیش بینی می شود، ادامه داد: پنجشنبه شب نیز آسمان تهران صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد خواهد داشت.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

آخرین اخبار

حسینیه

اجتماعی

گفتگو و تحلیل