کد خبر: 1926
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
عنایت الله رحیمی، افتتاح فاز اول ایستگاه مترو «امام حسین (ع)»

استاندار فارس گفت: امنیت پایه توسعه و رفاه یک کشور محسوب می شود.

به گزارش پیام خبر، عنایت الله رحیمی، امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی فارس، گفت: خصلت های خوبی را سردار گودرزی از خود بین نیروی پلیس استان، به جا مانده است.

استاندار فارس با اشاره به اینکه تمایلی بر رفتن وی نداشتم، افزود: شجاعت، پیگیری و خدمات خوبی از وی در نیروی انتظامی به جای ماند و امروز فردی به استان ورود پیدا کرد که تجربه فرماندهی در نقاط مختلف کشور دارد.

وی با اشاره به اینکه شورای تامین استان با همدلی، اتحاد و هم فکری نظم و امنیت را در فارس تامین کرد و نیروی عملیاتی تامین امنیت سردار گودرزی بود و خوش درخشید، اضافه کرد: بر اساس کلام امیرالمومنین علی (ع)، «سلامتی و امنیت 2 نعمتی است که در نبود آن انسان ارزشش می فهمد.»، از این باید گفت امنیت پایه توسعه و رفاه یک کشور محسوب می شود.

رحیمی با تاکید بر اینکه وجود امنیت متاثر از مولفه های مختلفی است که در عملکرد سردار گودرزی به آن توجه ویژه ای شده بود، افزود: نظم پذیری و تعامل با مردم از جمله این مولفه ها بود.

وی از فرمانده نیروی انتظامی کشور خواست تا به خاطر با توجه به گستردگی فارس و مولفه های مختلف موثر بر ارتقا امنیت که در فارس وجود دارد، لازم است توجه ویژه ای به مجموعه نیروی انتظامی در فارس شکل بگیرد، اظهارداشت: گستردگی فارس از سویی یک پتانسیل و از سوی دیگر هم می تواند تهدید باشد، وجود گروه های سیاسی، مذهبی و اعتقادی می تواند توانمندی و یا تهدید محسوب شود و در ادامه فعالیت های خوب نیروی انتظامی، باید گفت مدیریت خوبی در روز هفتم آبان که به شکل تهدید محسوب می شود، شکل گرفت که به خوبی مدیریت شد و در سال های آینده هم با مدیریت اجازه نخواهیم داد که این تهدید شکل بگیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

آخرین اخبار

حسینیه

سیاسی

گفتگو و تحلیل