کد خبر: 1928
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
محمدمهدی برومندی

نایب رئیس اول کمسیون امنیت ملی مجلس شورای گفت: امروز منطقه خاورمیانه با توسعه تروریسم سازمان یافته مواجه است، آمریکا و استکبار جهانی با ایجاد تروریسم سازمان یافته به سوی امنیت این کشور حمله کرده است از این رو نظام جمهوری اسلامی به مقابله با این تهدید دشمن پرداخت.

به گزارش پیام خبر، محمدمهدی برومندی، امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی فارس، گفت: فارس 15 هزار شهید را به اسلام تقدیم کرده و این شهر و دیار شهر علما و ادبای زیادی است.

رئیس مجمع نمایندگان فارس با تاکید بر اینکه در یک حکمرانی خوب، حاکمیت باید آموزش، مسکن، امنیت و بسیاری از موارد دیگر را فراهم کند، امنیت بدون قید شرط از مهمترین مولفه ها محسوب می شود، تاکید کرد: اقتدار نظام در درون و بیرون کشور مثال زدنی است و جمهوری اسلامی توانسته امنیت را در کشورهای همسایه هم فراهم کند.

نایب رئیس اول کمسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز منطقه خاورمیانه با توسعه تروریسم سازمان یافته مواجه است، آمریکا و استکبار جهانی با ایجاد تروریسم سازمان یافته به سوی امنیت این کشور حمله کرده است از این رو نظام جمهوری اسلامی به مقابله با این تهدید دشمن پرداخت، افزود: مسیر قاچاق کالا، مواد مخدر و همچنین قاچاق انسان از این استان می گذرد.

وی با اشاره به اینکه دشمن هرکدام از اقدام های ترورستی که در کشور رخ داده بود را در مقیاس بزرگ تر برای فارس در نظر گرفته بود که با همکاری شورای تامین این مسئله در نطفه خفه شد، یادآور شد: بودجه نیروی انتظامی در سال 98 به 175 هزار میلیارد ریال افزایش یافت اما این به هیچ وجه کافی نیست و مجلس و دولت باید همکاری کنند.

برومندی ضمن تجلیل از زحمات سردار گودرزی، گفت: استان فارس اولین مقصد گردشگری است و از این رو باید این استان امن باشد و این امنیت را امروز در سایه همکاری های شورای تامین و همچنین فعالیت های نیروی انتظامی را شاهد هستیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

آخرین اخبار

حسینیه

سیاسی

گفتگو و تحلیل