کد خبر: 2050
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
 • خبرنگار: محسن تورع
 • چاپ
حرم مطهر رضوی در روز عید فطر

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس با اشاره به اینکه برگزاری بیش ۶۵۰ برنامه در ایام دهه کرامت توسط نمایندگی آستان قدس در فارس، گفت: این برنامه ها در ۱۳۸ عنوان برنامه در نظر گرفته شده است.

به گزارش پیام خبر، جابر مهدیار، امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در ایام دهه کرامت ۶۵۰ رویداد فرهنگی و اجتماعی با همکاری آستان قدس رضوی در فارس برگزار می شود، گفت: این برنامه ها در ۱۳۸ عنوان برنامه در نظر گرفته شده است.

مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس با اشاره به اینکه برنامه های این دهه، الگو از بیانیه «گام دوم» گرفته است، اظهارداشت: امسال سعی می شود که برنامه ها با کیفیت و کمیت بیشتری اجرا شود.

وی با یادآوری این مطلب که برنامه های کارآفرینی، خدمات پزشکی و خدمات فرهنگی در این ایام با شعار «مهربانی به رسم اهل بیت (ع) » و «خدمت کریمانه» اجرایی می شود، اضافه کرد: خادمین حرم مطهر امام رضا (ع) با پرچم متبرک آستان به شهرستان های استان سرکشی خواهند کرد.

این مقام مسئول تاکید کرد: برنامه «رواق رضوی» توسط نمایندگی های آستان قدس در سطح استان برگزار خواهد شد که ۱۲ هزار و ۳۰۰ نفر در این برنامه شرکت می کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.