کد خبر: 2187
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۲
سهراب مرادی، وزنه برداری

مسعود سلطانی‌فر در گفت و گویی تلفنی با سهراب مرادی قهرمان و رکورددار جهان و المپیک، پیگیر وضعیت درمانی او شد.

به گزارش پیام خبر، مسعود سلطانی‌فر در گفت و گویی تلفنی با سهراب مرادی قهرمان و رکورددار جهان و المپیک، پیگیر وضعیت درمانی او شد. بعد از مصدومیت مجدد سهراب مرادی قهرمان وزنه‌برداری جهان و المپیک در تمرینات، وزیر ورزش در تماسی تلفنی پیگیر وضعیت درمانی این قهرمان ارزشمند شد. مسعود سلطانی‌فر در این تماس به مرادی تاکید داشت: «در درجه اول سلامتی شما برای ما مهم است و مطمئن باشید هر حمایتی برای درمان شما نیاز باشد بر عهده ورزش و کشور است. بنابراین اصلا نیازی نیست در این مورد نگران باشید.» سهراب مرادی هم در پایان با تشکر از پیگیری و توجه وزیر ورزش و جوانان به قهرمانان ورزشی امیدوار بود با طی شدن مراحل درمانی و اعزام به آلمان بتواند به زودی به صحنه تمرین و اردوهای آماده سازی بازگردد. ادامه مسابقات کشتی جوانان قهرمانی آسیا بعد از فرنگی، نوبت به آزاد رسید مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا، از امروز شنبه در شهر چونبوری تایلند انجام می‌شود. این مسابقات در حالی از امروز شروع می‌شود که پیش از این رقابت‌ها، مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی آسیا برگزارشد و تیم ایران هم توانست به عنوان قهرمانی برسد. در روز نخست مسابقات جوانان آسیا در وزن 57 کیلوگرم که 11 نفر حضور دارند، پوریا ترکمان در دور نخست به مصاف ترکی حازوازی از عربستان می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی معروف‌اف از ازبکستان و شی یو از چین تایپه می‌رود. در وزن 65 کیلوگرم علیرضا اشکیور در دور اول با سوراویت سریناک از تایلند سرشاخ می‌شود و در صورت غلبه بر این کشتی‌گیر در دوم با برنده کشتی میان هوانگ از کره جنوبی و توکتومامبتو از قرقیزستان مبارزه می‌کند. در این وزن 14 نفر شرکت کرده‌اند. در وزن 70 کیلوگرم که 11 کشتی‌گیر حضور دارند، محمدصادق فیروزپور در دور نخست با جان ژائو از چین کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی در این دور در مسابقه بعدی به مصاف برنده مبارزه سوزوکی از ژاپن و دوسجانوف از قزاقستان می‌رود. در وزن 79 کیلوگرم که 10 کشتی‌گیر شرکت کرده‌اند، عبدالله شیخ اعظمی در دور اول با راتاناچوت جانسورن از تایلند کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان کابیکنوف از قزاقستان و عزیزبایف از قرقیزستان می‌رود. در وزن 97 کیلوگرم علیرضا رکابی در دور نخست به مصاف رحمان روسیدانمیو از چین می‌رود و در صورت شکست این کشتی‌گیر، در دور دوم به مصاف میونگ سئوک چو از کره جنوبی خواهد رفت. در این وزن 11 نفر حضور دارند. مسابقات پنج وزن دوم این رقابت‌ها نیز روز یکشنبه برگزار می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.