کد خبر: 2216
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۵
قتل - ترور - اسلحه

احمد سالک کاشانی مورد سوءقصد چهار موتور سوار قرار گرفت و راننده وی از ناحیه پا مجروح شد.

به گزارش پیام خبر، حجت الاسلام «احمد سالک کاشانی» نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی شامگاه(۲۳ تیر) مورد سوءقصد چهار موتور سوار قرار گرفت.

در جریان این سوءقصد راننده وی بر اثر اصابت گلوکه کلت کمری از ناحیه پای راست مجروح شد.

اورژانس تهران ساعت ۲۰:۳۹ این حادثه را ثبت کرده است.

گفتنی است احمد سالک نماینده ۴ دوره مردم اصفهان در مجلس بوده است. وی در دوران ستم شاهی چندین مرتبه توسط ماموران ساواک دستگیر و مورد شکنجه قرار گرفته است. فرماندهی بسیج مستضعفین کل کشور، نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران و عضویت در شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در کارنامه وی به چشم می خورد.

منبع: شبستان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.