گریزمان: اگر قرار به عذرخواهی از هواداران بارسا باشد، در زمین این اتفاق خواهد افتاد/ مسی در فوتبال یک افسانه است

ستاره فرانسوی رسما به هواداران بارسلونا معرفی شد.

به گزارش پیام خبر، آنتوان گریزمان، خرید جدید بارسلونا در کنفرانس مطبوعاتی معارفه اش شرکت کرد. به نقل از موندو دپورتیوو، گریزمان گفت:
اول از همه تشکر از رئال سوسیداد بابت اولین قرارداد حرفه‌ای ام. پس از آن تشکر از انریکه سرزو و اتلتیکو مادرید بابت همه سال‌هایی که آنجا بودم. تشکر از چولو و هم تیمی‌هایم. و در نهایت تشکر از بارتومئو و آبیدال. از هم تیمی‌هایم در فرانسه نیز متشکرم. چالش جدیدی را پذیرفته‌ام. باید بازیکن بهتری شوم. قرار نیست جای راحت و بی دردسری داشته باشم؛ باید به سختی تلاش کنم تا در ترکیب تیمی فوق العاده قرار بگیرم و بتوانم قهرمان لالیگا، کوپا دل ری و لیگ قهرمانان بشوم که تاکنون نشده‌ام.
سال گذشته یک کار ناتمام در اتلتی داشتم و به همین خاطر ماندم. گرچه اوضاع آن طوری که دوست داشتم، پیش نرفت. همیشه ترک باشگاهی که در آن دوستان زیادی دارید، سخت است. اتلتی همواره مورد احترام و تحسین من قرار خواهد داشت. تا لحظه آخر همه توانم را در این تیم به کار بستم و هیچ پشیمانی و عذاب وجدانی ندارم.
ساخت مستند سال پیش؟ در زندگی‌ام کارهای بد اما مهمی انجام داده‌ام ولی هیچ وقت پشیمان نشدم چون این کاری بوده که باید در آن لحظه انجام می‌دادم. مهم این است که اکنون در کنار هم هستیم و می‌خواهیم از این پیراهن دفاع کنیم. اگر قرار به عذرخواهی هم باشد، در زمین این اتفاق خواهد افتاد که بهترین حرف‌هایم را آنجا می‌زنم.
مسی؟ چیزی که مرا خوشحال می‌کند این است که حالا با او هم تیمی هستم. مسی برای پسر من و فرزندان پسر من یک افسانه خواهد بود. در بسکتبال لبران جیمز یک افسانه است و در فوتبال مسی. بازی کردن در کنار او مایه لذت است.
با والورده صحبت کرده‌ام ولی نه درباره پست بازی‌ام. همان طور که آبیدال گفت، قابلیت بازی در چند پست را دارم.
آیا مسی و سوارز از تصمیم سال قبل تو ناراحت شدند؟ شاید. ولی وقتی آنها را از نزدیک ببینم، متوجه خواهم شد. با این حال به نظرم با چند پاس گل می‌توانیم همه مشکلات را حل و فصل کنیم!
وقتی اولین بازی‌ام را برای سوسیداد انجام دادم حتی تصور چنین روزی را هم نمی‌کردم. به فردا فکر نمی‌کنم؛ در زمان حال زندگی می‌کنم. گرچه برخی بازیکنان را در تلویزیون می‌دیدم و رویای شبیه آنها شدن را داشتم. حالا زمان بردن جام‌ها است.
مشتاق شروع تمرین با هم تیمی‌هایم در تیم ملی فرانسه هستم. کمی با استرس تصمیم گرفتم و این روزها را طی کردم گرچه مطمئنا همسر و دوستانم متوجه نشدند. می‌خواستم به بارسا بیایم. شماره 7 اکنون صاحب دارد و پس از صحبت با خانواده قرار شد 17 بپوشم. همواره در تصمیماتی که می گیرم، جدی هستم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.