کد خبر: 2261
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
کانون پرورش فکری و نوجوانان

کارگاه یک روزه بازیگری با حضور ۲۵ عضو نوجوان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، امروز در نگارخانه این اداره کل در شیراز برگزار شد.

به گزارش پیام خبر، کارگاه یک روزه بازیگری با حضور ۲۵ عضو نوجوان مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، امروز در نگارخانه این اداره کل در شیراز برگزار شد.

اصغر زیبایی نژاد، مدرس بازیگری، هدایت این کارگاه را بر عهده داشت و اعضا را با اصول اولیه بازیگری چون بدن، حس، تمرکز و بیان آشنا کرد، اعضا در کارگاه فرایند محور بازیگری توانایی‌های خود را محک زدند و با تمرین‌های گروهی توانستند درک بهتری نسبت به هنر بازیگری تئاتر داشته باشند.

این کارگاه چهار ساعته در کنار تمرین‌های عملی، چگونه اندیشیدن را به اعضا آموزش داد تا متوجه این نکته بسیار مهم باشند که زیر بنای هر هنری اندیشیدن و تفکر است که با تلاش و برنامه‌ریزی به نتیجه می‌رسد.

زیبایی نژاد با تاکید بر جایگاه کانون در رشد فکری جامعه گفت: کودکان و نوجوانان سرمایه‌های کشور هستند و کانون بستر مناسبی برای پرورش آن‌هاست.

به گفته او کانون می‌توانددر آموزش هنر بازیگری که هنر اندیشه‌هاست جایگاه ویژه‌ای داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.