کد خبر: 2267
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۴
 • خبرنگار: محسن تورع
 • چاپ
مسابقات دوچرخه سواری «تور دو فرانس»

هادی باشفاعت، رئیس هیئت دوچرخه سواری استان فارس، به خاطر آنچه که وی سیاسی کاری مدیریت ورزش فارس، خوانده است، با ارسال نامه ای به رئیس این فدراسیون، از سمت خود استعفا کرد.

به گزارش پیام خبر، هادی باشفاعت، رئیس هیئت دوچرخه سواری استان فارس با ارسال نامه ای به رئیس این فدراسیون، از سمت خود استعفا کرد، متن استعفای باشفاعت به این شرح است:
 جناب آقای قمری
ریاست محترم فدراسیون دوچرخه‌سواری 
با سلام
احتراما لازم می دانم از زحمات و همکاری جنابعالی و مسولان کمیته ها و هیات های شهرستانی هیات دوچرخه سواری استان فارس، مربیان، داوران و دوچرخه سواران استان فارس تقدیر و تشکر نمایم که با تلاش‌های شبانه روزی خود از خرداد سال 95 تاکنون جایگاه ورزش دوچرخه سواری استان فارس را از شانزدهم کشور در سال 94 به پنجم کشور در سال 97 ارتقا دادند و استان فارس را قطب دوچرخه سواری کوهستان کشور کردند. 
بیش از سه سال فعالیت این بنده حقیر در سمت ریاست هیات دوچرخه سواری استان فارس و بیش از 20 سال فعالیت در ورزش دوچرخه سواری با عناوین مختلف میگذرد، همیشه سعی و تلاش نموده ام که به عنوان یک خدمتگزار صادق در خدمت مردم و ورزشکاران عزیزمان باشم. 
اکنون با شرایط کنونی مدیریت ورزش استان فارس که سرشار از سیاسی کاری  و تبعیض بوده و سد راه هر گونه فعالیت علمی و پیشرفت ورزشی استان میباشد و عدم امید به تغییر، ادامه همکاری برایم میسر نیست و امکان برآوردن خواسته های ورزشکاران و برنامه پیشرفت دوچرخه سواری از من سلب گردیده. لذا  ترجیح میدهم انرژی خود را صرف مواردی نمایم که مثمر ثمر باشد و از جنابعالی استدعا دارم با عدم فعالیت اینجانب در پست رئیس هیات دوچرخه سواری استان موافقت نمائید.
توفیقات روز افزون جنابعالی را از درگاه حضرتش مسئلت دارم.
با تشکر و دعای خیر
هادی باشفاعت
دکتری علوم ورزشی
توجه: عکس تزئینی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.