کد خبر: 2366
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
آلوهای وحشی، فیلم داستانی کوتاه

فیلم داستانی " آلوهای وحشی" نماینده ایران در بخش بین الملل و برگزیده سی و ‌دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و ‌نوجوان شد.

به گزارش پیام خبر، فیلم داستانی "آلوهای وحشی" به سفارش مجمع خیرین تامین سلامت فارس توسط شبکه فارس تولید شده است. این فیلم پیش از این نیز در جشنواره مهر اصفهان از میان ۱۲۱۱ اثر، منتخب ده اثر برگزیده شد.

بر اساس این گزارش، " آلوهای وحشی" در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و ‌نوجوان از ۲۸ مرداد ماه تا ۴ شهریور ماه سال جاری، در رقابتی تنگاتنگ بعنوان یکی از ده فیلم برگزیده این جشنواره شرکت کرده و همچنین بعنوان یکی  ار سه فیلم نماینده ایران در بخش بین الملل حضور دارد.

"آلوهای وحشی" نام فیلم داستانی است که در تابستان ۹۷ در یکی از روستاهای صعب العبور فارس بنام جیدرزار تهیه شده است. این فیلم حکایت مردمی است که در بسیاری از روستاها بدلیل دورافتادگی و نداشتن جاده از خدمات و امکانات حیاتی بی بهره اند.

بر اساس اظهارات فرید هاشم زاده، کارگردان این فیلم، بازیگران فیلم "آلوهای وحشی"  همه نابازیگر بوده و در این اثر تلاش شده است فضای طبیعی منطقه و افراد ساکن در جیدرزار بخوبی در معرض دید مخاطب قرار بگیرند.

مدت زمان  این فیلم ۱۶ دقیقه است و نوشتن فیلمنامه آن ۲ ماه و تصویربرداری این فیلم ۶ روز بطول انجامید و ۲ بازیگر اصلی دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

آخرین اخبار

استان ها

گفتگو و تحلیل