کد خبر: 2370
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
کالدرون - سیدجلال

سرمربی تیم پرسپولیس با بیان اینکه گزینه‌های دیگری را برای خط حمله این تیم به جای «مایگا» به باشگاه معرفی کرده و مدیرعامل هم در حال مذاکره است، گفت: کاپیتان تیم از نظر من سیدجلال است.

به گزارش پیام خبر، گابریل کالدرون گفت: از تیم راضی هستم. بازیکنان خوب کار می کنند. در بازی هایی که انجام می دهیم می بینم که بازیکنان آماده تر می شوند. با روحیه بازیکنان کاملا آشنا شده ام. در خیابان هم با رفتار مردم آشنا شده ام. از موزیک و فرهنگ ایران هم راضی هستم. الان فقط باید برنده شویم.

وی درباره منتفی شدن حضور مایگا در پرسپولیس تاکید کرد: گویا دکتر گفته است از نظر پزشکی آمادگی ندارد و باید فکر دیگری کنیم. در ۴۸ ساعت آینده مدیرعامل راهکاری را پیدا می کند.

سرمربی پرسپولیس درباره دلایل انتخاب احمد نوراللهی به عنوان کاپیتان و اینکه پزشک پرسپولیس اعلام کرده ماهینی و سیدجلال حسینی به هفته های اول می رسند، گفت: کاپیتان را من انتخاب نکردم. کاپیتان هنوز مشخص نیست. برای من کاپیتان سید جلال است. اگر او بازی نکند، آن موقع مشخص می شود چه کسی بازوبند را می گیرد. اگر سیدجلال بازی نکند، بعدا مشخص می کنیم کدام بازیکن کاپیتان شود. دوست دارم سیدجلال باشد ولی به خاطر مصدومیتش، فکر می کنم این اتفاق رخ ندهد. نمی دانم نفر بعدی کیست. نمی خواهم روی این بحث تمرکز کنم. 

کالدرون درباره اینکه یکبار برای همیشه شفاف توضیح بدهد سیدجلال در تفکر اصلی او قرار دارد یا خیر، تاکید کرد: سیدجلال بازیکن مهمی برای من است. او یک نمونه از بازیکنان باروحیه و حرفه ای برای من است. سن این بازیکن بالا است ولی همانقدر هم باتجربه و حرفه ای است. به خاطر همین سیدجلال به ما شادی بیشتری می دهد. تمام بازیکنان یک دوره ای دارند ولی سید برای من مهم است. 

وی در پاسخ به این سئوال که آیا گزینه دیگری برای جذب مهاجم خارجی به جای مایگا دارد یا خیر؟ گفت: وقتی دکتر می گوید نه این را می سپارم به باشگاه. مدیرعامل دارد با گزینه های دیگری صحبت می کند. از دیشب دارند مذاکره می کنند. سه گزینه داریم که یکی از آنها برزیلی است. 

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا این گزینه از سوی ایجنت ها معرفی شده است؟ گفت: من ویژگی مشخص از بازیکن می خواهم. الان نمی خواهم بازیکن قرضی بگیرم. گزینه هایی را به باشگاه دادم تا خودشان تصمیم بگیرند. 

کالدرون در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است بازهم بازیکنی از پرسپولیس جدا شود؟ خاطرنشان کرد: نه، فعلا برای یک بازیکن خارجی جا داریم. 

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل