کد خبر: 2396
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷
سید تقی سهرابی نشست مطبوعاتی مدیرکل صدا و سیمای استان فارس

۱۷ مرداد روز خبرنگار که به یاد و نام شهیدی شاهد و خون نگاری عاشق مزین است به همه خبرنگاران پرتلاش، دلسوز، کم توقع و همچنین خبرگان پیشکسوت عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک می گویم.

به گزارش پیام خبر، مدیر کل صدا و سیمای فارس به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار، پیامی بشرح زیر منتشر کرد:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

 ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

صیانت از حق مردم، پاسداری ارزش ها و آگاهی بخشی در گرو تلاش دلسوزانه انسان هایی است که روح و فکر والایشان سرشار از عشق به دین، سرزمین و ملتشان است و چه غرور آفرینند عزیزانی که در کمال صداقت و امانت داری، عمر خود را در عرصه خدمتگزاری سپری می کنند و در مسیر دستیابی به اهداف متعالی تلاش می کنند و اعتماد می آفرینند و باور
 می سازند.

۱۷ مرداد روز خبرنگار که به یاد و نام شهیدی شاهد و خون نگاری عاشق مزین است به همه خبرنگاران پرتلاش، دلسوز، کم توقع و همچنین خبرگان پیشکسوت عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک می گویم .

حضور ارزشمند و توام با بصیرت، شجاعت و صمیمیت اصحاب خبر و رسانه در عرصه مختلف جامعه با هدف متعالی آگاهی دادن به مردم در کسوت خبرنگار و تلاش مستمر برای پاسداشت حقیقت و ترویج فضیلت موضوع مهمی است که سلامت و سعادت مردم و مسئولان را ضمانت می کند پس نمی توان به آسانی از آن گذشت و ضروری است همه در ارج گذاری این روز و سپاس ازخبرنگاران که اقدامی شایسته است از همدیگر سبقت گیریم. اینجانب از طرف خود و همکاران صدا و سیمای فارس از بزرگ مردان و فرهیخته بانوانی که ردای بصیرت افزایی را پوشیده اند و شبانه روز در اعتلای راه روشن برگزیده شده تلاش می کنند و علیرغم همه سختی ها و کم مهری لحظه ای از وظیفه مقدس خود غافل نمی شوند صمیمانه سپاسگزاری می کنم و با گرامیداشت یاد و نام شهید عزیز محمود صارمی و دیگر خون نگاران بصیر از جمله شهیدان صدا و سیما ۱۷ مرداد را به همه عزیزان تبریک می گویم و دوام توفیق همگان را  در خدمت به نظام مقدس جمهوری  اسلامی ایران از حضرت احدیت مسئلت می کنم.

سید تقی سهرابی 

 مدیر کل صدا و سیمای فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

آخرین اخبار

استان ها

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.