کد خبر: 2414
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
 • خبرنگار: محسن تورع
 • چاپ
رزمایش اقتدار ارتش

ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه فارس با اشاره به اینکه نمایش عزت و غرور ملی یکی از رسالت های رسانه هاست، تاکید کرد: با یک خبر خوب و به موقع دل مردم شاد می شود.

به گزارش پیام خبر، امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اصحاب رسانه بسیار شغل سنگین و سختی را دارند، گفت: رسانه ها در راستای ارتقا سطح کیفی و فرهنگ سازی در جامعه نقش به سزایی دارند.

ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه فارس و کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه نمایش عزت و غرور ملی یکی از رسالت های رسانه هاست، تاکید کرد: با یک خبر خوب و به موقع دل مردم شاد می شود.

امیر سرتیپ دوم رضایی با اشاره به اینکه جلوگیری از آسیب های اجتماعی و فردی از دیگر وظایف رسانه ها و اصحاب رسانه است، اظهارداشت: جامعه توسط رسانه ها هوشیار می شود.

فرمانده ارتش جمهوری اسلامی در فارس با اشاره به اینکه حق محوری و حق گویی که ویژگی خبرنگار خدا ترس است نقطه مقابل سخن چینی است، افزود: جواب دادن به شبهات مردم یکی از وظایفی است که رسانه باید آن را مورد توجه قرار دهند.

وی در خصوص مشکل پیش آمده در خصوص روز معارفه و اجازه عدم ورود برخی خبرنگاران،‌ گفت: برخی اوقات امکان ورود خبرنگاران بدون هماهنگی به منطقه نظامی وجود ندارد از رسانه ها می خواهم برای ورود به برنامه های خبری درون منطقه نظامی، از قبل با روابط عمومی هماهنگی کنند.

این مقام نظامی،‌ در پاسخ به سئوالی در خصوص آمادگی نظامی در برابر دشمن،‌ گفت: ارتش همیشه در حالت آماده باش و آماده مقابله با دشمن است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.