کد خبر: 2414
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
رزمایش اقتدار ارتش

ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه فارس با اشاره به اینکه نمایش عزت و غرور ملی یکی از رسالت های رسانه هاست، تاکید کرد: با یک خبر خوب و به موقع دل مردم شاد می شود.

به گزارش پیام خبر، امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم رضایی، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اصحاب رسانه بسیار شغل سنگین و سختی را دارند، گفت: رسانه ها در راستای ارتقا سطح کیفی و فرهنگ سازی در جامعه نقش به سزایی دارند.

ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه فارس و کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه نمایش عزت و غرور ملی یکی از رسالت های رسانه هاست، تاکید کرد: با یک خبر خوب و به موقع دل مردم شاد می شود.

امیر سرتیپ دوم رضایی با اشاره به اینکه جلوگیری از آسیب های اجتماعی و فردی از دیگر وظایف رسانه ها و اصحاب رسانه است، اظهارداشت: جامعه توسط رسانه ها هوشیار می شود.

فرمانده ارتش جمهوری اسلامی در فارس با اشاره به اینکه حق محوری و حق گویی که ویژگی خبرنگار خدا ترس است نقطه مقابل سخن چینی است، افزود: جواب دادن به شبهات مردم یکی از وظایفی است که رسانه باید آن را مورد توجه قرار دهند.

وی در خصوص مشکل پیش آمده در خصوص روز معارفه و اجازه عدم ورود برخی خبرنگاران،‌ گفت: برخی اوقات امکان ورود خبرنگاران بدون هماهنگی به منطقه نظامی وجود ندارد از رسانه ها می خواهم برای ورود به برنامه های خبری درون منطقه نظامی، از قبل با روابط عمومی هماهنگی کنند.

این مقام نظامی،‌ در پاسخ به سئوالی در خصوص آمادگی نظامی در برابر دشمن،‌ گفت: ارتش همیشه در حالت آماده باش و آماده مقابله با دشمن است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

آخرین اخبار

حسینیه

اجتماعی

گفتگو و تحلیل