کد خبر: 2417
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
عزاداری در حرم مطهر امیرالمومنین علی (ع)

دبیر بنیاد بین المللی غدیر در فارس با اشاره به اینکه 810 ویژه برنامه به مناسبت دهه ولایت و امامت و عید سعید «غدیر» برگزار می شود، گفت: حضرت امیرالمومنین (ع) به تمام بشریت تعلق دارند.

به گزارش پیام خبر، حجت الاسلام وحید احمدی، امروز در نشست خبری ایام امامت و ولایت روز «غدیر»، گفت: بنیاد بین المللی «غدیر» در حوزه های مختلف از سال 92 در فارس آغاز به کار کرد.

دبیر بنیاد بین المللی غدیر در فارس با اشاره به اینکه 810 ویژه برنامه به مناسبت دهه ولایت و امامت و عید سعید «غدیر» برگزار می شود، اضافه کرد: حضرت امیرالمومنین (ع) به تمام بشریت تعلق دارند.

وی با اشاره به اینکه غدیر یکی از مهمترین عیدهای جهان اسلام است، یادآور شد: برای واقعه «غدیر»، 120 هزار نفر از حجاج به دستور پیامبر (ص) در منطقه ای به همین نام سه روز متوقف شدند و موضوع ولایت امیرالمومنین (ع)، بین آنان عنوان شد، اکنون وظیفه ماست که به خوبی به این موضوع توجه کنیم و آن را در جامعه نشر دهیم.

دبیر بنیاد بین المللی «غدیر» فارس از برگزاری جشن عید سعید «غدیر» با حضور نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در مسجد «حاج عباس» در شب این عید سعید خبر داد و تاکید کرد: جشن دهه امامت و ولایت همچون سه سال گذشته در محل بنیاد برگزار می شود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه 110 ایستگاه صلواتی به مناسبت غدیر برپا خواهد شد، تاکید کرد: اطعام 250 هزار نفری از دیگر برنامه های این ایام است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

آخرین اخبار

حسینیه

مذهبی

گفتگو و تحلیل