کد خبر: 2422
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
آرم استقلال

مدیر آکادمی باشگاه استقلال گفت: اصلی ترین ماموریتم تغییر دیدگاهی است که نسبت به آکادمی ایجاد شده بود.

به گزارش پیام خبر، اصغر حاجیلو  در خصوص تغییرات آکادمی این باشگاه اظهار داشت: سرپرستان قبلی باشگاه برای ما عزیز بودند و می‌دانم آنها هم زحمت کشیده و حتی از جیب شان هم خرج کرده‌اند. اما نگاه من این است که در آکادمی فقط از پیشکسوتان استقلال استفاده کنم. این نگاه من است و با این خط مشی کارم را پیش می برم.

وی افزود: خیلی محترمانه با سرپرستان قبلی خداحافظی و قطع ارتباط کردیم و دوستانه از هم جدا شدیم.

مدیر آکادمی باشگاه استقلال در ادامه بیان داشت: به جز چند پیشکسوتی که با عنوان سرپرست به کار خواهیم گرفت، چند پیشکسوت دیگر را به کادر فنی تیم‌های پایه تزریق خواهیم کرد تا حتی المقدور افرادی که در گذشته خاک این باشگاه را خوردند، الان هم منشاء خدمت به این باشگاه باشند.

حاجیلو با اشاره به تاسیس یک آکادمی تخصصی دروازه‌بانی در دل آکادمی این باشگاه گفت: منصور رشیدی، پرویز برومند، نادر شعاعی و نیما خیراندیش با آکادمی باشگاه همکاری خواهند داشت و ما در یک آکادمی تخصصی دروازه بانی، از تجربیات این عزیزان استفاده خواهیم کرد.

وی در ادامه بیان داشت: الان می‌بینیم تیم بزرگسالان استقلال دو ماه است برای جذب دروازه‌بان دوم و سوم تلاش می‌کند و دست آخر هم باید لااقل چهارصد پانصد میلیون پول بدهد. ما یک فراخوان می‌دهیم و 12 نوجوان و جوانی که استعداد دروازه‌بانی داشته باشند را جذب کرده و آنها را زیر نظر این چهار مربی آموزش می‌دهیم تا تیم بزرگسالان ما خیلی زود صاحب یک پشتوانه خوب در درون دروازه شود.

سرپرست سابق تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: قبل از پذیرفتن این مسئولیت با فتحی جلسات متعددی داشتیم و به نقطه نظرات مشترک و توافقات خوبی دست یافتیم. فتحی از من خواست تا دیدگاهی را که نسبت به آکادمی و پیشینه نه چندان خوب آن ایجاد شده بود را از بین ببرم و من هم از او خواستم تا تیم‌های پایه را از نظر مالی و لجستیک حمایت کند. فتحی هم قول داد که این همکاری را با آکادمی داشته باشد.

حاجیلو خاطرنشان ساخت: آکادمی باید بودجه‌ای داشته باشد تا با عدم نیاز مالی، زمینه فساد اینجا از بین برود. لازمه این کار هم این است که باشگاه از نظر مالی آکادمی را حمایت کند و مدیر باشگاه در این خصوص قول های خوبی به ما داد.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل

 • فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  یک کارشناس علوم دینی گفت: اوج حرکت انبیا این است که به جایگاه رضای خدا برسند. اما حضرت زهرا(س) جایگاهی دارند که «ان الله یرضی لرضا فاطمه» یعنی خدا با خشنودی و رضایت فاطمه(س) خشنود می شود.

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.