کد خبر: 2450
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
 • خبرنگار: محسن تورع
 • چاپ
ساسان تاجگردون نمایشگاه هفته پژوهش

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس با تاکید بر اینکه مطالعات سند توسعه روستایی و عشایری استان فارس در بخش اشتغال در حال انجام است، افزود: بودجه عمومی کشور شرایط خوبی ندارد.

به گزارش پیام خبر، ساسان تاجگردون، امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در حال حاضر «آمایش سرزمینی» استان فارس مصوب شد و چکیده های راهبردی آن در حال تدوین است، گفت: هرگونه برنامه ریزی مالی و بودجه ای بر اساس آمایش شکل می گیرد و اجرایی می شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس با تاکید بر اینکه مطالعات سند توسعه روستایی و عشایری استان فارس در بخش اشتغال در حال انجام است، افزود: بودجه عمومی کشور شرایط خوبی ندارد.

وی با اشاره به اینکه علی رغم افزایش قیمت نفت اما به خاطر کاهش صادرات وضع مناسبی را شاهد نبودیم اما درهرحال از این وضع عبور کردیم، یادآور شد: در سال 98 شاهد شرایط بد فروش نفت هستیم و دولت هم بر اساس فرامین رهبری معظم انقلاب در صدد اصلاح امور اقتصادی پرداخت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.