کد خبر: 2454
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۸
 • خبرنگار: محسن تورع
 • چاپ
غلامعباس حسینی مدیرعامل شرکت گازاستان فارس در نشست خبری

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس با اشاره به حذف قبض توسط شرکت برق، گفت: موضوع پیامکی قبض گاز امسال در شیراز اجرایی می شود و پیگیر انجام کارهای اجرایی آن هستیم.

به گزارش پیام خبر، غلامعباس حسینی، امروز در نشست خبری اعلام برنامه های هفته دولت شرکت گاز استان فارس گفت: در بحث جنگ نرم و جنگ روانی، نقش رسانه بر هیچ کس پوشیده نیست و امروز امید بخشی به جامعه وظیفه اصلی رسانه هاست.

مدیرعامل شرکت گاز فارس با اشاره به اینکه از ابتدای سال 97 تاکنون سه هزار و 464 کیلومتر شبکه گذاری شده است، اظهارداشت: پس از این شبکه گذاری 39 هزار و 923 انشعاب و 87 هزار و 771 اشتراک ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه یک شهر در هفته دولت گازرسانی می شود که با آن شهر 109 شهر فارس دارای شبکه گاز خواهند بود، اضافه کرد: 98 و چهار دهم درصد از خانوارهای شهری فارس از گاز استفاده می کنند.

این مقام مسئول با یادآوری این مطلب که امیدواریم تا سال 99 تمامی شهرها دارای گاز شوند، یادآور شد: از 2 هزار و 452 روستا تعداد یک هزار و 902 روستا گازرسانی شده اند و تاکنون 206 روستا باقی مانده و عملیات گازرسانی 344 روستا در دست اجرا و انتخاب پیمانکار است که 174 روستا امسال در هفته دولت گاز رسانی می شوند.

حسینی با اشاره به اینکه از هشت هزار و 415 صنعت فعال تعداد هفت هزار و 657 صنعت گازرسانی شده و 120 صنعت هم در هفته دولت گازرسانی می شود، اظهارداشت: در مجموع برای پروژه های هفته دولت شرکت گاز استان فارس، سه هزار و 193 میلیارد و 480 میلیون ریال اعتبار صرف شده است.

وی با اشاره به حذف قبض توسط شرکت برق، گفت: موضوع پیامکی قبض گاز امسال در شیراز اجرایی می شود و پیگیر انجام کارهای اجرایی آن هستیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.