کد خبر: 2480
تاریخ انتشار: ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
 • خبرنگار: محسن تورع
 • چاپ
علیرضا زینلی

مدیر کل حج و زیارت فارس با اشاره به اینکه تمامی حجاج استان فارسی در صحت و سلامت به سر می برند، گفت: از سوم تا هفتم شهریورماه زائران استان از فرودگاه مدینه به سمت فرودگاه بین المللی «شهید دستغیب» اعزام می شوند.

به گزارش پیام خبر، علیرضا زینلی، با اشاره به پایان اعمال حج تمتع، گفت: تمامی زائران فارس مدینه بعد، محسوب می شوند و از 29 مرداد زائران فارس با گروه های مختلف از مکه مکرمه به مدینه منوره اعزام شدند.

مدیر کل حج و زیارت فارس و مسئول ستاد منطقه 2 مدینه منوره، اظهارداشت: زائران بیت الله الحرام در مدینه منوره از حرم مطهر نبوی، قبرستان بقیع، قبور مطهر ائمه بقیع (ع) و همچنین قبرستان احد زیارت می کنند و من هم نایب الزیاره تمام مردم شریف کشور و استان فارس در مدینه منوره خواهم بود.

وی با اشاره به اینکه از سوم تا هفتم شهریورماه زائران فارسی از فرودگاه مدینه به سمت فرودگاه بین المللی «شهید دستغیب» اعزام می شوند، گفت: تمامی سه هزار و 315 نفر زائر فارس در صحت و سلامت به سر می برند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.

 • ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  ایسنا یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ضمن تبریک بیست سالگی خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا را از رویش‌های انقلاب اسلامی دانست و عامل موفقیت این رسانه را استفاده از ظرفیت جوانان دانشجوی خلاق عنوان کرد.