کد خبر: 2501
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
صابر سهرابی، مدیر کل جدید تودیع و معارفه مدیر کل فرهنگ ارشاد اسلامی استان فارس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه معرفی استاد رحیم هودی نیاز به سخن گفتن ندارد کسی که عمرش را صرف اعتلای فرهنگ و هنر این دیار کرد، گفت: هودی نه تنها به فارس بلکه به کل کشور تعلق دارد.

به گزارش پیام خبر، صابر سهرابی، در مراسم بزرگداشت استاد «رحیم هودی»، بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون ایران و فارس، که در تالار «حافظ» شیراز برگزار شد، گفت: امروز به یمن بزرگداشت مردی از دیار فرهنگ و هنر این استان گردهم آمدیم که هنر و منحصر بفرد بودن و بزرگ بودنش را پاس بداریم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به اینکه معرفی استاد رحیم هودی نیاز به سخن گفتن ندارد کسی که عمرش را صرف اعتلای فرهنگ و هنر این دیار کرد، اظهارداشت: هودی نه تنها به فارس بلکه به کل کشور تعلق دارد.

وی با اشاره به اینکه همه ما این مرد بزرگ را می شناسیم و با روحیه های وی آشنا هستیم و از ویژگی های این مرد بزرگ سخن گفتن مجال بسیار می خواهد، اضافه کرد: آنچه که وی را منحصر بفرد نگهداشت آنست که علاوه بر امر هنر، توجه به امر آموزش بود.

این مقام فرهنگی با تاکید بر اینکه استاد هودی بدون حب نفس با افراد کوچکتر در بحث آموزش کم نمی گذاشت، اضافه کرد: استاد هودی دست یاری ده جوانان برای گذر از ناکامی هاست و او همواره پلی برای عبور از کم اطلاعی ها جوانان بود و فعالیت هنری استاد هودی، راه عرصه فرهنگ و هنر را روشن می کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل