تلفن همراه

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اعزام تیم مذاکراتی به عراق بعد از ایام تاسوعا و عاشورا خبر داد و گفت: پیشنهاد می کنم تعرفه مکالمه بین ۲ کشور در اربعین صفر شود.

به گزارش پیام خبر، محمدجواد آذری جهرمی، با اشاره به پیاده روی اربعین در کشور عراق، گفت: از این رو توسعه زیرساخت ها کار اپراتورهای عراقی است و ما مذاکراتی با آنان انجام داده ایم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اعزام تیم مذاکراتی به عراق بعد از ایام تاسوعا و عاشورا خبر داد و افزود: مذاکره تلفنی با اپراتورها و مذاکره با وزیر ارتباطات عراق در تهران شکل گرفته است، صحبت های اولیه امیدوار کننده است اما تا زمانی که موارد مورد توافق روی کاغذ قرار نگیرد، نمی توان روی آن اتکا کرد.

وی با اشاره به اینکه میزان تعرفه مکالمه در اربعین سال گذشته ۵۰ درصد کاهش داشت، اظهارداشت: پیشنهاد می کنم، تعرفه مکالمه بین المللی ۲ کشور را در ایام اربعین به صفر برسانیم و در ۲۸ صفر هم عراقی ها به ایران سفر می کنند، این رقم به صفر می رسانیم.

آذری جهرمی افزود: بهبود مسیر ارتباطی از مواردی است که مد نظر ماست و البته سال گذشته وضع نسبت به سال های قبل تر بهتر شده بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل