کد خبر: 2570
تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
بازدید مهمانان نوروزی از حمام وکیل شیراز

جلسه کمیسیون گردشگری و کسب و کارهای وابسته اتاق بازرگانی فارس در خصوص موضوع نصب تابلو ایستگاه گردشگری در محل های مورد نیاز برگزار شد.

به گزارش پیام خبر، سید موید محسن نژاد، امروز در جلسه کمیسیون گردشگری و کسب و کارهای وابسته اتاق بازرگانی فارس برگزار شد، در خصوص موضوع نصب تابلو ایستگاه گردشگری در محل های مورد نیاز گفت: پیش از این سازمان میراث فرهنگی این موضوع را در استان مطرح کرده اما به سرانجام نرسیده است و ما در این زمینه پیشنهادهای کاربردی داریم.


معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس با بیان اینکه نیروی انتظامی یکی از بخش های همکار در این زمینه است، افزود: ما آماده ارائه آموزش های لازم به بخش های همکار از جمله پلیس در حوزه گردشگری برای تعامل در عملیاتی کردن این موضوع هستیم.


محسن نژاد اظهارداشت: علاوه بر نصب تابلوها، نیازمند ایجاد ایستگاه و یا پارکینگ هایی برای توقف خودرو گردشگران در محورهای گردشگری شهر شیراز هستیم به عنوان مثال گردشگران بازدید کننده محور زندیه با مشکلات فراوانی در این زمینه روبرو هستند.


در این جلسه فعالان صنوف و بخش های مختلف گردشگری و صنایع دستی استان به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند و در پایان این جلسه اعضای کمیسیون گردشگری و کسب و کارهای وابسته اتاق از مجموعه فروشگاه های عرضه صنایع دستی در مرکز تجارت جهانی «حافظ» شیراز بازدید کردند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل