کد خبر: 2683
تاریخ انتشار: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
 • خبرنگار: مریم شمالیان
 • چاپ
جلسه نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اعضای شورای شهر شیراز

عضو جدید شورای شهر شیراز گفت: وجود یک‌میکروفن مخالف لازمه حیات شورای شهر شیراز است و منجرب به این می شود که بررسی مشکلات از زوایای مختلف انجام شود.

به گزاشر پیام خبر از شیراز، محمدتقی تذروی عنوان کرد: اگر نگاه سایر اعضای شورای شهر خدمت به مردم باشد با شورای شهر با مشکلی مواجه نخواهد شد اما اگر نگاه چیز دیگری باشد به مشکل بر میخوریم.

عضو سیزدهم شورای شهر در خصوص اینکه او تنها اصولگرای شورای شهر شیراز است نیز تصریح کرد: یکی از کارهایی که به دنبال آن هستم ایجاد تعامل با سایر اعضای شورای شهر است و تنها فصل مشترک من با سایر اعضای شورای شهر خدمت رسانی به مردم است.

تذروی با اشاره به اینکه وجود تفکر مخالف لازمه شورای شهر است تاکید کرد: این موضوع خوب است که یک میکروفن مخالف در شورای شهر وجود داشته باشد و می توان بیشترین بهره برداری را از این موضوع در جهت خدمت رسانی به مردم و شهر کرد.

عضو شورای شهر شیراز اظهار کرد: من مخالف نیستم اما هرچیزی که به سود مردم باشد با آن موافقت خواهم کرد و اگر همسو با خواست مردم نباشد قطعا با آن مخالفت می کنم.

تذروی در خصوص برنامه های خود در پنجمین دوره شورای شهر نیز عنوان کرد: از شورای چهارم تاکنون بر دو اصل پافشاری کرده ام  امید است طی این دو سال  بتوانیم این طرح ها را اجرایی کنیم نخست وارد شدن بودجه دولتی به شهرداری  و موضوع دوم نیز مدیریت واحد شهری است.

این عضو شورای شهر معتقد است: اگر این مهم صورت بگیرد کمتر دست مسئولین شهری در جیب مردم می رود البته دستگاه های دولتی نمیخواهند قدرت شورا را ببینند و یکی از روش های نمود قدرت شورا در این است که مدیریت واحد شهری را ایجاد شود.

گفتی است محمدتقی تذروی در صد و دومین جلسه شورای شهر به جای مهدی حاجتی وارد شورای شهر شد و مراسم تحلیف وی نیز در این جلسه برگزار شد.

محمدتقی تذروی بیش از ۴١ هزار رای از مردم دریافت کرده است و پیشتر نیز در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز به عنوان نماینده مردم در شورای شهر حضور داشت.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل

 • مسعود مرادی از اخراج علی کریمی می گوید/ کریمی تحمل لباس غیر پرسپولیس را نداشت

  مسعود مرادی از اخراج علی کریمی می گوید/ کریمی تحمل لباس غیر پرسپولیس را نداشت

  مسعود مرادی داور یکی از هیجان انگیزترین دیدارهای تاریخ فوتبال ایران بوده، جایی که علی کریمی با لباسی غیر از پیراهن پرسپولیس مقابل این تیم بازی کرد و تا آخر بازی دوام نیاورد!

 • شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است/ گفتگو با خالق رادیو شاهنامه

  بی شک شاهنامه، قله ای بلند در سپهر فرهنگ و اندیشه ایرانی است و از آنجاست که گردونه مهر فرهنگ ایران زمین جهان ایرانی را روشن می کند، شاهنامه بی شک در بردارنده حکمتی است که سهروردی به درستی آن را خمیره خسروانیان و برآمده از فلسفه ایران باستان می داند، بینشی که به انوار قدسی قرآن نیز آراسته و تبدیل به چراغی شده، پیش روی ما برای زندگی در افق نیکی و عدالت آن چنان که خود فردوسی چونان زیست: مبادا مرا پیشه جز راستی/که بیداد آرد همه کاستی.

 • از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  از توان غیرمعمول کووید ۱۹ تا احتمال عود مجدد اپیدمی

  یک متخصص سیستم‌های پیچیده و زیستی ضمن بررسی روند شیوع کووید ۱۹، در رابطه با وضعیت اپیدمی در تابستان، احتمال عود مجدد آن در پاییز، تاثیر متغیرهای مختلف در روند شیوع بیماری، اثرات آب و هوا در روند رشد ویروس‌های هم‌خانواده کرونا، بررسی فرضیه ضعیف شدن ویروس با گذشت زمان و احتمال فصلی شدن آن و همچنین اقدامات موثر برای کمینه‌سازی اثرات اجتماعی و اقتصادی بحران کرونا، توضیحاتی ارائه کرد.​​​​​​​

 • کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان

  کتاب «خاطرات رزمندگان کلیمی فارس»، نشانگر همبستگی ملی ایرانیان برای حراست از ارزش های فرهنگی کشورشان است، چه بسا همین ارزش های فرهنگی بوده است که مفهوم ایثار را در خود گنجانده است تا حتی یک وجب از خاک سرزمینمان هم از گزند دشمنان دور باشد.

 • فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  فاصله ما با ظهور، مشخص نیست/ تطبیق ناروای حوادث روز به علائم ظهور، خسارات اعتقادی دارد

  رئیس مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم با بیان اینکه تطبیق حوادث روز با علائم ظهور، علمی و فنی نیست، گفت: ما در مسیری قرار داریم که انتهای آن ظهور است و نمی‌دانیم چقدر با آن فاصله داریم. اینکه بگوییم کرونا تابلوی آخر است، حدسیات غیرعالمانه است.