کد خبر: 2805
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
رونمایی از 2 کتاب اکبر صحرایی

نشست رونمایی و بررسی دو کتاب «سنگر علاف ها» و «پیرمرد و حوری» نوشته اکبر صحرایی روز سه شنبه دوم مهرماه در شیراز برگزار می شود.

به گزارش پیام خبر، به مناسبت هفته دفاع مقدس، نشست رونمایی و بررسی دو کتاب «سنگر علاف ها» و «پیرمرد و حوری»از اکبر صحرایی با حضور نویسنده اثر و جمعی از فرهنگ‌وران، سه شنبه دوم مهرماه ساعت ۹:۳۰ در سالن کتابدار اداره کل کتابخانه های عمومی فارس برگزار خواهد شد. قرار است عبدالرضا قیصری به عنوان منتقد این برنامه، به بررسی کتاب و ارائه دیدگاه خود در این خصوص بپردازد.

این ۲ کتاب، آثاری در حوزه دفاع مقدس است و تاکنون از این نویسنده بیش از ۳۰ عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی در قالب رمان، داستان کوتاه و بلند، زندگی نامه، خاطرات و طنز به نگارش در آمده است. کتاب «سنگر علاف ها» برخی از ماجراهای دفاع مقدس را با زبان طنز برای نسل جوان و نوجوان بازگو می کند. این کتاب اردیبهشت ماه امسال به وسیله انتشارات به نشر آستان قدس وارد بازار شد.

مجموعه داستان «پیرمرد و حوری» نیز در ۲۲ داستان به روایت حماسه دفاع مقدس  پرداخته است. این کتاب هرچند برای گروه بزرگسال نوشته شده، اما می‌تواند برای مخاطبان نوجوان هم جذاب باشد. نویسنده در این کتاب با نگاه انسانی به بررسی جنگ تحمیلی پرداخته است.

علاقمندان برای شرکت در این نشست می توانند روز سه شنبه دوم مهرماه ساعت ۹:۳۰ در سالن کتابدار اداره کل کتابخانه های عمومی فارس به نشانی میدان اطلسی ابتدای بلوار قائم حضور یابند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل