آرم شرکت ملی گاز ایران - شرکت نفت

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شیراز و نمایشگاه بهداشت، ایمنی و محیط زیست در صنعت نفت با هدف معرفی آخرین دستاوردهای صنایع مرتبط با این صنعت در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی شیراز از سوم مهر برگزار خواهد شد.

به گزارش پیام خبر، جواد مرادپور گفت: سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شیراز و نمایشگاه بهداشت، ایمنی و محیط زیست در صنعت نفت با هدف معرفی آخرین دستاوردهای صنایع مرتبط با این صنعت در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی شیراز از سوم مهر برگزار خواهد شد.

مجری برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شیراز با اشاره به این مطلب که نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شیراز به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری فارس در این حوزه است، گفت: این نمایشگاه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می شود که فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند.

وی با تاکید بر این مطلب که شرکت های فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی می توانند در این نمایشگاه با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت کنند، خاطرنشان کرد: رونق تولید، حمایت از فعالان داخلی صنعت نفت به ویژه سازندگان کالاها و تجهیزات نفتی و شرکت های اکتشاف تولید ایرانی و جذب سرمایه و انتقال فناوری مهمترین رویکرد برگزاری این نمایشگاه اعلام شده است.


مجری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شیراز یادآور شد: در این دوره نمایشگاه، بیش از 105 غرفه داخلی و چهار غرفه خارجی از چهار کشور جهان حضور دارند که از این میان، پنج غرفه داخلی به شکل پاویون حضور یافته‌اند که از آن جمله می توان به پاویون کنسرسیوم نفت، گاز ، پالایش و پتروشیمی، پاویون شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری و پاویون بسیج کارخانجات فارس و نخبگان علمی و پژوهشی اشاره کرد.

وی همچنین با اشاره به این مطلب که در این نمایشگاه انجمن نفت ایران و انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی نفت ایران و انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران حضور دارند، افزود: شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه در بیش از سه هزار متر مربع فضای سرپوشیده جانمایی شده‌اند.

مرادپور با بیان این‌که دراین دوره از نمایشگاه تلاش شده تا شرکت های دانش بنیان حضور پررنگی را داشته باشند، افزود: این نمایشگاه به فراخور نامگذاری سال با شعار رونق تولید برگزار شده است و امید است تا در این نمایشگاه شرکت های حاضر بیشترین بهره برداری از تولید کنندگان داخلی را داشته باشند.

مجری سیزدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی شیراز تاکید کرد: جدیدترین بخش نمایشگاه امسال، اختصاص فضا به استارتاپ‌های نفتی و برگزاری جلسات تخصصی برای آنان است که با مدیریت و همکاری بخش های علمی و تحقیقاتی همراه خواهد بود.

مرادپور خاطرنشان کرد : برای اولین باردراین نمایشگاه، به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت فضایی به مساحت 200 متر مربع برای ارائه نیازمندی های خارجی مرتبط با این نمایشگاه در زمینه تجهیزات، مواد اولیه و واسطه ای و .. اختصاص یافته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل