کد خبر: 2814
تاریخ انتشار: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
  • خبرنگار: محسن تورع
  • چاپ
پتوی قاچاق

فرمانده انتظامی استان فارس از توقیف چهار دستگاه کامیون و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در یک عملیات ضربتی خبر داد.

به گزارش پیام خبر، سردار سرتیپ دوم رهام‌بخش حبیبی، امروز در جمع خبرنگاران گفت: در ادامه طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و به منظور جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی، کارآگاهان پلیس آگاهی استان هنگام کنترل محورهای مواصلاتی در یک عملیات ضربتی، چهار دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق را شناسایی و توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی موفق شدند در بازرسی از این خودروها، انواع کالای قاچاق از نوع کفش، پارچه و ظروف قاچاق و فاقد مدارک گمرکی کشف کنند.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی این محموله‌های قاچاق برابر نظر کارشناسان، ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: شهروندان در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه قاچاق کالا، در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری افراد سودجو و قانون گریز اقدام شود.

زمین گیر شدن قاچاقچی مواد مخدر در داراب

سردار حبیبی از توقیف یک سواری پژو پارس و کشف ۲۶۱ کیلو و ۶۴۰ گرم انواع مواد مخدر در شهرستان داراب خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان داراب در اجرای طرح مقابله با قاچاقچیان، حین کنترل خودروهای عبوری به یک سواری پژو پارس مظنون و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو، ۱۵۰ کیلو تریاک، ۷۰ کیلو مرفین، ۲۲ کیلو و ۷۶۰ گرم شیشه و ۱۸ کیلو و ۸۸۰ گرم حشیش کشف شد، افزود: در این خصوص یک نفر قاچاقچی دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سردار حبیبی تاکید کرد: ماموران جان بر کف انتظامی استان فارس با همه توان خود نسبت به شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ اقدام می کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل