کد خبر: 2929
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰
محمدرضا محمدحسن پور، معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شیراز

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: ۶۰ دستگاه اتوبوس شهری جهت رفاه حال زائران به شلمچه اعزام می شوند.

به گزارش پیام خبر، محمدحسن پور در نشست خبری ۶ مهرماه با تشریح برنامه های موکب احمد بن موسی (ع)برگزار شد، گفت: ۵۵۰ نفر از کارکنان شهرداری شیراز از مجموعه‌های مختلف در قالب موکب احمدبن موسی (ع) برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین به مرز شلمچه اعزام می‌شوند که ۶۰ دستگاه اتوبوس شهری زائران را از شلمچه تا نقطه صفر مرزی جا به جا خواهند کرد.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شیراز تاکید کرد: نیروهای اعزامی به مرز شلمچه از نیروهای داوطلب و علاقمند شهرداری هستند که از سال گذشته علاوه بر مرز شلمچه، باغ جنت برای اسکان موقت زائرانی که شیراز محل تردد آنها بوده است، در دستور کار قرار گرفت و امسال نیز این موضوع هم چنان پابرجاست.

وی از برپایی نانوایی سیار خبر داد و گفت: برای اولین بار آشپزخانه سیار توسط شهرداری شیراز در مرز شلمچه برپا می شود .
حسن پور ادامه داد : در مرز شلمچه وعده‌های صبحانه، ناهار و شام برای ۵ هزار نفر به صورت روزانه پخت خواهد شد که این هزینه ها همگی توسط خیرین پرداخت می شود. 

او یادآور شد: برای ۲ هزار نفر محل اسکان موقت فراهم می‌کنیم و علاوه بر در اختیار قراردادن پتو سرویس بهداشتی و حمام نیز در محل مستقر می‌شود.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شیراز درپایان با تاکید بر اینکه سال گذشته شورای شیراز ۸۰۰ میلیون تومان برای راه‌اندازی و فعالیت موکب احمدبن موسی (ع) اختصاص داده شد، افزود: امسال بالغ بر یک میلیارد تومان در نظر گرفتخ شده اما کمتر از این میزان مانند سال گذشته هزینه میشود چرا که در این ایام استقرار موکب احمدبن موسی (ع) در مرز شلمچه هیچ خلایی در خدمات دهی به شهر و شهروندان شیراز توسط شهرداری ایجاد نخواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

آخرین اخبار

حسینیه

استان ها

گفتگو و تحلیل