کد خبر: 2964
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
کتاب

همزمان با روز آتش نشان آئین پیوستن ۱۰ ایستگاه آتش نشانی شیراز به «شبکه آتش نشانان دوستدار کتاب شیراز» برگزار شد.

به گزارش پیام خبر، ابراهیم گشتاسبی راد، امروز در مراسم پیوستن ۱۰ ایستگاه آتش نشانی شیراز به «شبکه آتش نشانان دوستدار کتاب شیراز» که همزمان با روز آتش نشان برگزار شد، با اشاره به تلاش های سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در امور فرهنگی گفت: همه کارهای آتش نشانان فرهنگی به شمار می رود چراکه آنها مُروّج مهربانی، فداکاری و گذشت هستند که هدف اصلی هر کار فرهنگی است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز افزود: آتش نشانان شیرازی علاوه بر فداکاری های فراوان در عرصه نجات شهروندان، در توسعه فرهنگ شهروندی در حوزه ایمنی نیز رویکرد فرهنگی قابل توجهی داشته اند.


وی ادامه داد: شبکه آتش نشانان دوستدار کتاب سال گذشته با همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و انجمن اهل قلم فارس در ایستگاه شماره یک راه اندازی شد که فاز دوم آن امسال با تجهیز ۱۰ کتابخانه در گردش دیگر در ۱۰ ایستگاه دیگر راه اندازی شد.


معاون فرهنگی شهردار شیراز گفت: به این ترتیب در این برنامه حدود ۱۵۰ نفر از آتش نشانان شیراز تحت پوشش شبکه دوستدار کتاب قرار می گیرند.

در این آیین که با حضور «محمدهادی قانع»، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شیراز برگزار شد، شهروند کوچولوهای مراکز فرهنگی شیراز با شاخه گل و رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز با لوح تقدیر و دیوان حافظ نفیس از آتش نشانان دوستدار کتاب ایستگاه شماره ۱۲ تقدیر کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =

آخرین اخبار

حسینیه

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل