کد خبر: 2989
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۶
بارش باران

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: تا پایان هفته در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان، برخی مناطق کرمان، جنوب شرق فارس و برخی مناطق هرمزگان رشد ابرهای جوششی، رگبار باران همراه با رعد و برق پیش بینی می شود.

به گزارش پیام خبر، احد وظیفه درباره وضعیت هوای مناطق مختلف کشور گفت: امروز در استان های سواحل دریای خزر به ویژه در استان گیلان و غرب مازندران بارش باران و در برخی مناطق اردبیل و شمال آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، شمال استان سمنان و ارتفاعات البرز مرکزی رسد ابر، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور افزود: سه شنبه در گیلان و ارتفاعات مازندران بارش پراکنده رخ خواهد داد.

وی ادامه داد: روز چهارشنبه در برخی مناطق استان گیلان، بارش پراکنده و در برخی مناطق مازندران، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی افزایش ابر، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقت، در ارتفاعات مرکزی در استان های البرز، تهران، سمنان و در ارتفاعات زاگرس مرکزی، رشد ابر، رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.

وظیفه خاطرنشان کرد: تا پایان هفته در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان، برخی مناطق کرمان، جنوب شرق فارس و برخی مناطق هرمزگان رشد ابرهای جوششی، رگبار باران همراه با رعد و برق پیش بینی می شود.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره وضعیت هوای تهران نیز گفت: آسمان تهران روز سه شنبه صاف، گاهی وزش باد پیش بینی می شود و روز چهارشنبه ( ۱۰ مهر) کمی ابری، به تدریج افزایش ابر در بعضی ساعات وزش باد شدید با احتمال بارش خفیف باران پیش بینی می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل