آرم میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری

مسئول دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس در کارگاه آموزشی گردشگری الکترونیک، از مطالعه طرح جامع گردشگری استان خبر داد و گفت: این طرح برای اولین بار در کشور توسط استان فارس تا دو سال دیگر اجرایی می شود.

به گزارش پیام خبر و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، روح اله روانشاد در کارگاه آموزشی که به مناسبت هفته گردشگری و با حضور اساتید فعالان و دانشجویان این حوزه برگزار شد، اظهار داشت: مسلما استفاده از طرح های الکترونیک و آشنایی با روش های فروش کسب و کارهای گردشگری و صنایع دستی نقش به سزایی  در ارائه خدمات مطلوب به گردشگران و رونق این حوزه ها خواهد داشت.

وی ادامه داد: طرح ایجاد زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری در حوزه گردشگری الکترونیک برای اولین بار در کشور توسط استان فارس در دست بررسی و تهیه است که در آن آمار و اطلاعات کامل مورد نیاز در سه حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و بسته های سفر در اختیار گردشگران و شهروندان قرار می گیرد.

مسئول دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس در بخش دیگر به بررسی موانع فروش محصولات صنایع دستی اشاره و تصریح کرد: بسته بندی نامناسب محصولات،  آشنا نبودن با بازارهای هدف و سلیقه های مشتریان، نبودن نام و نشان تجاری و کاربردی نبودن محصولات صنایع دستی از مهمترین موانع فروش این آثار می باشد.

بنا براین گزارش روانشاد در خصوص چگونگی شناخت مشتریان، بازارهای هدف، آشنایی با تکنیک های رفتاری و فروش و همچنین آشنایی با فرهنگ و رفتار اقوام و ملل مختلف جهت ایجاد بازار پایدار نیز به ارائه مطالب پرداخت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =

نقل و انتقالات باشگاه های اروپا

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

گردشگری

گفتگو و تحلیل