کد خبر: 3035
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
آندره آ استراماچونی

تیم فوتبال استقلال تهران در حالی باید در هفته ششم لیگ برتر از گل گهر پذیرایی کند که کند که ۶ غایب دارد.

به گزارش پیام خبر، تیم فوتبال استقلال تهران در هفته ششم رقابت های لیگ برتر میزبان تیم گل گهر سیرجان است که این اولین بازی دو تیم در تاریخ فعالیت خودشان محسوب می‌شود.

استقلال و گل گهر در حالی باید در این بازی به مصاف هم بروند که هر دو ۳ امتیازی بوده و در رده‌های چهاردهم و پانزدهم جدول قرار دارند و برای فرار از این رده به امتیازات بازی نیاز دارند. به خصوص استقلال که انتظار زیادی از این تیم می‌رود و در این بازی میزبان است.

اما آبی پوشان در حالی باید از گل گهر پذیرایی کنند که تعداد غایبان این تیم کم نیست. استقلالی ها در این بازی عارف غلامی و سیاوش یزدانی را به دلیل محرومیت انضباطی در اختیار ندارند و از فرشید باقری و شیخ دیاباته به دلیل مصدومیت قادر به استفاده نیستند.

اما یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین غایبان استقلال در این بازی، آندره استراماچونی سرمربی آبی پوشان است که به دلیل اخراج از کنار زمین در دیدار مقابل ذوب آهن در این بازی نمی تواند از کنار زمین تیمش را هدایت کند.

آبی ها همچنین در این بازی خانگی امکان حضور هواداران شان را هم به دلیل محرومیت ندارند تا جمع غایبان آنها به شش برسد. غلامی، یزدانی، دیاباته، باقری، استراماچونی و هواداران، شش غایب آبی پوشان در این بازی هستند.

دیدار دو تیم استقلال و گل گهر از ساعت ۱۸:۱۵ روز جمعه ۱۲ مهر به میزبانی استقلال در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل