کد خبر: 3053
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸
ایدز

فرماندار شهرستان لردگان گفت: اکیپ‌های بهداشت برای درمان و جلوگیری از شیوع بیماری در روستای چنار محمودی مستقر می‌شوند.

به گزارش پیام خبر، ملک‌محمد فربان‌پور عصر امروز با حضور در بین مردم چنار محمودی اظهارداشت: بنده ۱۰ روز است که فرماندار شهرستان‌ شده‌ام و این مدت پیگیر مباحث مربوط به روستا بودیم‌ و امروز جلسه‌ای در استان و شهرستان داشتیم و قرار بود ساعت ۱۱ در روستا حاضر شویم.

وی افزود: اگر به دنبال رفع این مشکل باشیم راهش‌ تجمع نیست و اگر لازم باشد و حضور فرماندار در روستا به روند  درمان بیماری کمک کند حتما دفتر فرماندار را به روستا می‌آوریم.

فرماندار شهرستان لردگان با بیان اینکه درمان و تست‌ و آزمایش‌ها با حمایت دولت انجام می‌شود و برخی داروها رایگان است، بیان کرد: اکیپ‌های مختلفی را در شهرستان مستقر کرده‌ایم و معتمدین‌ شما مردم در جلسه حضور دارند و مراکز بهداشت هم اکیپ‌هایشان‌ جهت استقرار در روستا برای درمان و جلوگیری از شیوع بیماری آماده هستند.

قربان‌پور ادامه داد: زخمی که آگاه یا ناخودآگاه بر تن مردم چنار محمودی نشسته زخم تن ما هم است و هیچ منافعی جز مردم برای ما مهم نیست.

وی گفت: اگر کسی در این حادثه مقصر یا کوتاهی کرده باشد سیستم قضایی، امنیتی و انتظامی قطعا برخورد خواهد کرد ‌اما خواهش داریم که مردم هم برای رفع این مشکل دست به دست مسئولان دهند تا با همدلی و انسجام این مشکل رفع شود.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

حسینیه

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل