کد خبر: 3082
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۱
پرواز هواپیما

رئیس جامعه هتل داران استان فارس گفت: به خاطر مشکلات اقتصادی، سفر از سبد زندگی خانوار حذف شده است.

به گزارش پیام خبر، حسن سیادتان، امروز در مراسم تجلیل از فعالان گردشگری فارس که در هتل بزرگ «شیراز» برگزار شد، گفت: وزارت میراث فرهنگی شکل گرفت از این رو باید تلاش را بیشتر کنیم.

رئیس جامعه هتل داران استان فارس با یادآوری این مطلب که صندلی گردشگری در هواپیماها منظور شود تا تورهای ارزان قیمت برای هموطنان در نظر بگیریم، افزود: به خاطر مشکلات اقتصادی، سفر از سبد زندگی خانوار حذف شده است.

وی با تاکید بر اینکه روزانه در شیراز و تهران به ترتیب 50 و 150 هواپیما به زمین می نشیند، تاکید کرد: اگر هر کدام 10 صندلی را کنار بگذارند، تورهای گردشگری دارای رونق می شود.

سیادتان افزود: لغو روادید ژاپن در نظر گرفته شود، همانطور که روادید چین هم حذف شد که امیدواریم وزارت میراث فرهنگی این موضوع را پیگیری کند.

رئیس جامعه هتل داران استان فارس با یادآوری این مطلب که واحدهای اقامتی دولتی یکی از مشکلات مقابل هتل ها هستند که رای برای بسته شدن و خصوصی شدن آن گرفته شده است که اگر این موضوع رخ ندهد مجبور به تعدیل نیرو در هتل ها خواهیم بود، اظهارداشت: 135 مهمانپذیر در فارس داریم که نیمی از آن در دوره پهلوی اول، 40 درصد در دوره پهلوی دوم و مابقی بعد از انقلاب اسلامی ساخته شده است که نیاز به بازسازی دارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

آخرین اخبار

حسینیه

گردشگری

گفتگو و تحلیل