کد خبر: 3092
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان

ثبت نام حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان آغاز شد.

به گزارش پیام خبر، مرتضی جعفرزاده، در جمع خبرنگاران افزود: دوره بیست و یکم حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان شیراز با رویکرد جدید اسلامی دانشجو می پذیرد . 
مسئول روابط عمومی مجتمع علوم قرآنی غدیر ادامه داد: سر فصل دروس اعم از جهاد اکبر، رسالت الهی و نظام اندیشه حق و باطل است . 
وی با تاکید بر اینکه ظرفیت محدود می باشد؛ افزود: زمان برگزاری کلاس ها پنج شنبه هر هفته از ساعت ۸ الی ۱۳ می باشد که در پایان این دوره به دانشجویان گواهی پایان دوره تعلق می گیرد . 
مسئول روابط عمومی مجتمع علوم قرآنی غدیر در پایان یادآور شد: دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های استان فارس جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت shiraz.hodat.ir مراجعه کنند 
هم چنین در صورت تمایل می توانند همه روزه با شماره 07137361030 تماس و یا به آدرس خیابان احمدی جنوبی،مجتمع علوم قرآنی غدیر بخش آموزش مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

آخرین اخبار

مذهبی

گفتگو و تحلیل

 • فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  فاطمه(س) سِرّ مکتوم حضرت حق است/ پیامبر(ص) با کوثر عالم‌گیر شد

  یک کارشناس علوم دینی گفت: اوج حرکت انبیا این است که به جایگاه رضای خدا برسند. اما حضرت زهرا(س) جایگاهی دارند که «ان الله یرضی لرضا فاطمه» یعنی خدا با خشنودی و رضایت فاطمه(س) خشنود می شود.

 • رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  رسوم سیاه بازی در حال از بین رفتن است

  نمایش سیاه بازی «دختر شیرازی» به نویسندگی، کارگردانی و بازیگری نقش سیاه اصغر زیبایی نژاد از ۲۸ دیماه جاری تا سوم بهمن در سالن سبز مجموعه هنر شهر آفتاب همراه با موسیقی زنده بر صحنه اجرا می شود.

 • جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  جای خالی حرفه‌ای‌ها در سیما

  محمدعلی کشاورز ضمن اشاره به جای خالی طیفی از نیروهای حرفه‌ای دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در تلویزیون، تاکید کرد هنوز هم اگر فیلمنامه خوبی به او پیشنهاد شود، حاضر به ایفای نقش مقابل دوربین است.

 • رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  رزمندگان فارس، تنها خط‌شکنان کربلای ۴

  ساعت هفت صبح یک بار و ساعت هشت صبح دوباره عراقی‌ها شروع کردند به دور زدن نیروهای ما؛ می‌دانستیم که اگر عقبه بسته شود، همه ما شهید یا اسیر خواهیم شد. بنابراین مجبور بودیم برگردیم؛ اما در مسیر به عراقی‌ها رسیدیم و آنها ما را به رگبار بستند؛ مدتی درگیر بودیم که در پایان آرام‌آرام عقب‌نشینی کردند و به خط خودشان برگشتند.

 • ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  ناآرامی‌های عراق خللی در بازسازی عتبات ایجاد نکرده است

  رئیس سازمان توسعه روابط سیاحتی و زیارتی ایران و عراق با بیان‌اینکه ناآرامی‌ها و اعتراضات در عراق در روند بازسازی عتبات عالیات خللی ایجاد نکرده است، گفت: نزدیک به ۵۰۰ هزار نیروی ایرانی در عراق مشغول به انجام پروژه‌های بازسازی هستند و کار آنها یک روز هم تعطیل نشده و حتی از برنامه جلوتر هم بوده‌ایم.